Su lietuviais susitikti galintys italai paskelbė išplėstinį sąrašą su 10 Eurolygos žaidėjų

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Gianmarco Pozzecco (ASVEL nuotr.)

Italijos rinktinės strategas Gianmarco Pozzecco paskelbė 30 kandidatų sąrašą artėjančiam olimpiniam atrankos turnyrui Puerto Rike.

Tarp 30 žaidėjų atsidūrė Milvokio „Bucks“ atstovas Danilo Gallinari, tačiau sąraše nėra traumuotų Simone Fontecchio bei geriausio jaunojo Eurolygos žaidėjo Gabriele Procida.

Į sąrašą pateko 10 žaidėjų iš Eurolygos komandų: Awudu Abassas („Virtus“), Stefano Tonutas („Emporio Armani“), Nicolo Melli („Emporio Armani“), Diego Flaccadori („Emporio Armani“), Giampaolo Ricci („Emporio Armani“), Giordano Bortolani („Emporio Armani“), Guglielmo Caruso („Emporio Armani“), Achille Polonara („Virtus“), Alessandro Pajola („Virtus“) ir Dame Sarras („Barcelona“).

Iš NBA atstovų yra tik minėtas Gallinari, o į natūralizuoto žaidėjo poziciją kandidatuos Johnas Petrucelli ir Grantas Basile.

30 žaidėjų sąrašas birželio 6 d. trumpės iki 18, o atrinkti žaidėjai pradės treniruočių stovyklą Trente. Vėliau, birželio 14-21 d., italai stovyklaus Folgarijoje.

Prieš išvyką į Puerto Riką Pozzecco komanda sužais du draugiškus mačus su Sakartvelu ir Ispanija.

Olimpinės atrankos grupių etape Italijos rinktinė susitiks su Puerto Riku ir Bahreinu, o atkrintamosiose gali pasimatyti su Lietuva.

Pasidalinti