Su Juodkalnija vargę amerikiečiai – viena koja ketvirtfinalyje

PČ: JAV - Juodkalnija (FIBA nuotr.)

Iki šiol varžovus triuškinę amerikiečiai antrojo pasaulio čempionato etapo starte turėjo rimtai paplušėti.

Pirmajame J grupės mače Steve’o Kerro auklėtiniai tik paskutiniame kėlinyje 85:73 sugebėjo palaužti Juodkalnijos krepšininkus.

Dar trečio kėlinio pradžioje juodkalniečiai pirmavo 40:37, tačiau tuomet amerikiečiai spurtavo 11:6 ir išsiveržė į priekį.

Visgi lengviau atsikvėpti Kerro komanda galėjo tik likus minutei iki rungtynių pabaigos, kuomet pranašumas pasiekė 10 taškų – 79:69.

Antroje rungtynių dalyje JAV į priekį patempė joje visus 17 savo taškų surinkęs Anthony Edwardsas.

Jeigu šiandien lietuviai nugalės Graikijos rinktinę, į ketvirtfinalį iš J grupės žengs jie ir amerikiečiai.

Paskutinės komandų rungtynės tarpusavyje sekmadienį jau neturėtų didelės kainos.

Nuo 2019 metų, kuomet buvo pristatytas toks pasaulio čempionato formatas, nė viena 4 taškus surinkusi komanda neliko už ketvirtfinalio borto.