Stringantys čempionai: „Panevėžys“ liko tuščias rungtynėse su „Dainava“

Fk Ekranas Facebook nuotr.

Dar 2 taškus „Topsport A lygoje“ prarado „Panevėžys“. Namuose žaidę Gino Lettieri auklėtiniai 0:0 sužaidė su Alytaus „Dainava“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje kamuolį daugiau valdė čempionų titulą ginantys panevėžiečiai, o „Dainava“ stengėsi ieškoti progų kontratakose. Du pavojingiausius momentus sukūrė panevėžiečiai, kai po Nika Kacharavos ir Federico Palacioso smūgių kamuolį nuo vartų linijos atmušė Alytaus komandos gynėjai. Kėlinio pabaigoje svečiai atliko pavojingą smūgį galvą, tačiau kamuolys praskriejo virš vartų.

Antrą kėlinį aštriau pradėję alytiškiai sukūrė porą gaisrų prie Vytauto Černiausko ginamų vartų. „Panevėžio“ žaidėjams sunkiai sekėsi organizuoti atakas ir aštresnių momentų sukurti nepavyko. Rungtynių pabaigoje šeimininkai klydo atlikdami perdavimus ir nesugebėjo įveikti dar vienų lygos autsaiderių.

Panevėžiečiai jau 270 minučių nemuša ir nepraleidžia įvarčių. Sezoną pradėjo pergalę super taurės rungtynėse, kurią lėmė 11 metrų baudinių serija, po be įvarčių pasibaigusio pagrindinio rungtynių laiko. Pirmose „Topsport A lygos“ rungtynėse Telšiuose įvarčių įmušta taip pat nebuvo.

„Dainava“ iškovojo iškovojo pirmą tašką sezone – pirmajame ture alytiškiai 0:1 nusileido Vilniaus „Žalgiriui“.