Stiklinis Grigonio parketas Kuzminskui svetingas nebuvo: „Panathinaikos“ AEK pūtė 34 taškais

Marius Grigonis (Panathinaikos nuotr.)

Pirmasis Mariaus Grigonio ir Mindaugo Kuzminsko susitikimas Graikijos čempionate baigėsi triuškinančia Atėnų „Panathinaikos“ pergale.

Pirmadienį trečiajame lygos rate Grigonio ekipa namuose Kuzminsko atstovaujamą Atėnų AEK komandą užtikrintai nugalėjo 94:74.

Dar ketvirto kėlinio starte „Panathinaikos“ pranašumas buvo pasiekęs 33 taškus (75:42), tačiau tuomet Ergino Atamano auklėtiniai atleido greičio pedalą, AEK spurtavo 22:3 ir bent jau išvengė žeminančio pralaimėjimo.

Rekordinę persvarą „Panathinaikos“ buvo įgijusi trečio kėlinio pabaigoje, kai pirmavo 34 taškais – 72:38.

Grigonis aikštelėje praleido 26 minutes, per kurias surinko 17 taškų, iš kurių 11 – trečiajame kėlinyje. Lietuvis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir padarė klaidą.

Kuzminskas žaidė 22 minutes ir surinko 11 taškų, 2 atkovotus kamuolius bei 2 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Lorenzo Brownas surinko 22 taškus ir 5 rezultatyvius perdavimus. Mathias Lessortas pridėjo 14 taškų.

PAO šiame mače vertėsi be Kosto Slouko.

AEK komandą į priekį tempė 16 taškų ir 7 atkovotus kamuolius fiksavęs Grantas Goldenas bei 14 taškų, 9 rezultatyvius perdavimus ir 5 atkovotus kamuolius rinkęs Prentissas Hubbas.

Penktadienį Grigonio komandos Eurolygoje laukia Šarūno Jasikevičiaus treniruojamos Stambulo „Fenerbahče“ ekipos.