Stebuklus EČ kuriantiems kartvelams – vietos milijardieriaus premija ir pažadas

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Bidzina Ivanishvilis (Scanpix nuotr.)

Buvęs Sakartvelo ministras pirmininkas, „Sakartvelo svajonės“ partijos įkūrėjas bei milijardierius Biidzina Ivanishvilis šalies rinktinei už istorinį pasiekimą pažadėjo apvalią premiją.

Pirmą kartą Europos čempionate Willy Sagnolo auklėtiniai sukūrė stebuklą, kai po pergalės 2:0 prieš Portugaliją F grupėje užėmė trečią vietą ir su 4 taškais prasibrovė į aštuntfinalį.

Jame Sakartvelo futbolininkų lauks sunkiai įveikiamas Ispanijos barjeras, o prieš rinktinių akistatą sekmadienį Ivanishvilis savo šalies rinktinei paruošė papildomų motyvacinių priemonių.

Milijardierius vien už įveiktą grupių etapą Europos čempionato debiutantams paruošė 10 mln. eurų premiją, o jeigu Sakartvelui pavyktų išmesti ispanus, šią sumą iškart padvigubintų.

Apskritai pirmą savo Europos čempionatą atkrintamosiomis pažymėję kartvelai šalyje užkūrė rimtą šventę. Po pergalės prieš portugalus Tbilisio gatves užėmė rinktinės marškinėliais pasipuošę fanai, o ketvirtadienį vietos Parlamento sesiją politikai, taip pat vilkėję marškinėlius, atidarė sugiedodami populiarų Sakartvelo futbolo himną.

Pasidalinti