Stebuklingos dvi „Liverpool“ minutės išplėšė įspūdingą pergalę

Trentas Alexanderis Arnoldas. Liverpool nuotr.

„Liverpool“ komanda iškovojo įspūdingą pergalę Anglijos futbolo čempionate. Jurgeno Kloppo auklėtiniai akistatoje su „Fulham“ buvo laikomi akivaizdžiais favoritais, tačiau 80 minutę atsiliko rezultatu 2:3.

Anfield stadione nuostabiai palaikomi aistruolių „Liverpool“ surengė įspūdingą spurtą ir per dvi minutes pelnė du įvarčius.

87 minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Endo gavo gerą perdavimą iš Mohamedo Salah ir tiksliu smūgiu į vartų kampą išlygino rezultatą.

Dar po minutės sumaištimis baudos aikštelėje sėkmingai pasinaudojo Trentas Alexanderis-Arnoldas ir galingu smūgiu išplėšė pergalę aikštės šeimininkams 4:3.

DU „LIVERPOOL“ ĮVARČIAI PER DVI MINUTES:

Liverpool išsigelbėjimas per dvi minutes. Viaplay video

Įspūdingą įvartį pirmame kėlinyje pelnė Alexis Mac Allisteris. Po jo tolimo šūvio „Liverpool“ išsiveržė į priekį 2:1.

Įspūdingą įvartį pirmame kėlinyje pelnė Alexis Mac Allisteris.
Įspūdingas pirmasis Liverpool įvartis.

„Liverpool“ komanda šį sezoną namie sužaidė vienuolika mačų ir visus juos laimėjo. Pelnė 35 įvarčius, praleido 7 ir šešis kartus savo vartus išsaugojo tuščius.

Po šio laimėjimo „Liverpool“ turi 31 takšą ir užima antrą vietą. Tiesa juos iš šios pozicijos gali išstumti „Manchester City“ futbolininkai, kurie sekmadienio rungtynes žaidžia namie su „Tottenham Hotspur“ ekipa.