Stebuklingasis Dončičius dukart išplėšė pratęsimą, o „Mavericks“ patiesė „Lakers“

Luka Dončičius. Scanpix nuotr.

Luka Dončičius paskutinėmis pagrindinio laiko sekundėmis dukart tritaškiais išplėšė pratęsimą, o slovėno atstovaujama Dalaso „Mavericks“ iškovojo pergalę.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vykusiose rungtynėse „Mavericks“ po pratęsimo išvykoje 119:115 patiesė Los Andželo „Lakers“ krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Lakers“ spurtavo 7:1 ir likus 12 sekundžių po dviejų taiklių Russelo Westbrooko baudų metimų išsiveržė į priekį 101:98. Visgi „Mavericks“ iš sudėtingos padėties dar kartą gelbėjo Dončičius, paskutinėmis akimirkomis atšokdamas paleidęs tritaškį ir išplėšęs pirmą pratęsimą.

Jame rezultatui esant 103:105 „Lakers“ 5:0 laimėjo dar vieną atkarpą, tačiau ją nubraukė paskutinę minutę pelnytas dar vienas Dončičiaus tritaškis. Antrajame pratęsime rezultatas buvo lygus 110:110, kai „Mavericks“ spurtavo 8:3 ir iškovojo pergalę.

Dukart rungtynių herojumi tapęs slovėnas rungtynes baigė su trigubu dubliu – 35 taškais, 14 atkovotų kamuolių ir 13 rezultatyvių perdavimų. Dončičiui tai buvo jubiliejinis 10 sezono trigubas dublis.

Šeimininkų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Westbrookas, pelnęs 28 taškus. 24 tšk., 16 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvius perdavimus pridėjo LeBronas Jamesas.

24-ą pergalę iškovoję „Mavericks“ Vakarų konferencijoje užima 4 vietą, „Lakers“ su 19 yra 13-i.