Stebuklas Madride: tritaškis su pražanga išvedė „Monaco“ į pergalingą pratęsimą

Mike James (Mourad ALLILI/SIPA-SCANPIX nuotr.)

Neįtikėtinu stiliumi pergalę Madride nugvelbė Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ (9-3).

Saša Obradovičiaus auklėtiniai per pratęsimą 95:94 nugalėjo vietos „Real“ (8-4).

Likus 15 sek. Walteris Tavaresas sumetė baudas ir atrodė, kad pergalė jau „Real“ kišenėje (88:84). Netrukus Motiejūnas nepataikė tritaškio, bet kamuolys liko „Monaco“ kontrolėje.

Kamuolys iš užribio pasiekė Mike’ą Jamesą, kuris pataikė įspūdingą tritaškį su Tavareso pražanga. Tai leido išlyginti rezultatą ir keliauti į pratęsimą.

Pratęsime likus 27 sek. Džananas Musa baudomis priartino „Real“ (94:95). Kitoje atakoje „Monaco“ buvo netikslūs, tačiau „Real“ liko vos kelios sekundės, o tritaškis per visą aikštę tikslo nepasiekė.

Motiejūnas per 23,5 minutės pasižymėjo 8 taškais (3/4 dvit., 0/3 trit., 2/2 baudų), 3 atkovotais kamuoliais, pražanga ir 7 naudingumo balais.

Rungtynių herojumi tapęs Jamesas per 35,5 minutės surinko 28 taškus (4/11 dvit., 4/7 trit., 8/12 baudų), 3 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus kamuolius ir 27 naudingumo balus.

Tavaresas per 38 minutes užfiksavo galingą dvigubą dublį: 17 taškų (5/10 dvit., 7/8 baudų), 18 atkovotų kamuolių ir 28 naudingumo balai.

„Monaco“ po šio mačo užkopė į antrą vietą turnyrinėje lentelėje, o „Real“ smuktelėjo į ketvirtą poziciją.

„Real“: Džananas Musa 24, Walteris Tavaresas 17, Sergio Llullas ir Guerschonas Yabusele po 12, Alberto Abalde 11, Vincentas Poirier 8.
„Monaco“: Mike’as Jamesas 28, Jordanas Loydas 19, Alpha Diallo 12, Elie Okobo 9, Donatas Motiejūnas 8.