Stebuklai baigiasi? „Girona“ Ispanijoje krito antrą kartą iš eilės

Inaki Williamsas (Scanpix nuotr.)

Daugiau nei pusę sezono stebuklus kūrusi „Girona“ ekipa Ispanijos čempionate dar kartą barstė taškus.

Pirmadienio vakarą antrą vietą „La Liga“ čempionate užimanti komanda išvykoje 2:3 krito prieš Bilbao „Athletic“ futbolininkus.

Tai buvo jau trečios rungtynės paeiliui, kai „Girona“ barsto taškus, ir antras pralaimėjimas iš eilės. Tiesa, per minėtą trejų rungtynių atkarpą „Girona“ du kartus žaidė su Čempionų lygos komandomis – „Real Sociedad“ ir Madrido „Real“.

Pirmąjį įvartį „Girona“ praleido jau 2-ą minutę, kai pasižymėjo Alexas Berengueras, tačiau antro kėlinio pradžioje rezultatą lygino vienas iš komandos ukrainiečių Viktoras Tsygankovas. Visgi netrukus Berengueras įformino dublį, o dar po keturių minučių trečią „Athletic“ įvartį pelnė Inaki Williamsas.

Likus 15 minučių iki mačo pabaigos Ericas Garcia priartino „Girona“ prie varžovų, tačiau sukrapštyti bent tašką išvykoje vieniems iš čempionato lyderių nepavyko.

Iki pastarųjų dviejų mačų su „Real“ ir „Athletic“ „Girona“ šiame sezone buvo patyrusi viso labo vieną pralaimėjimą. Taip pat sekmadienį pirmą kartą po 38 mačų atkarpos „Girona“ padarė net dvi įvarčius lėmusias klaidas.

Turnyrinėje lentelėje Salvadoro Funezo auklėtiniai išlieka antroje vietoje, tačiau link jų artėja „Barcelona“, Madrido „Atletico“ ir pats „Athletic“, kuriuos „Girona“ atitinkamai lenkia 2, 5 ir 7 taškais.