Apkartęs startas: rezultatyvus Fosteris neištraukė „Ryto“

FIBA Champions League nuotr.

Marcuso Fosterio vedama Vilniaus „Ryto“ komanda Čempionų lygos „Top 16“ etapą pradėjo nesėkme.

Antradienį Giedriaus Žibėno auklėtiniai išvykoje 69:82 nusileido Manresos BAXI ekipai.

Rungtynes geriau pradėję vilniečiai spurtavo 13:6, tačiau antroje pirmo kėlinio atkarpoje tokiu pačiu taškų santykiu atsakė ir BAXI – 19:19.

Antrajame ir trečiajame kėliniuose BAXI pradėjo bėgti. Antrąjį Ispanijos komanda laimėjo 26:18, o trečiojo pabaigoje susikrovė rekordinį 16 taškų pranašumą – 63:47.

„Ryto“ negelbėjo ir tai, jog komandos lyderis Fosteris po trijų kėlinių sąskaitoje turėjo surinkęs 22 taškus.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai pradėjo tragiškai atakuoti varžovų krepšį. Vienu metu Manresos ekipa buvo pataikiusi 9 iš 23 tritaškių. Rungtynes Pedro Martinezo auklėtiniai baigė pataikę tiek pat iš 34.

Visgi ne ką geriau atakavo ir vilniečiai, o pranašumą po 3 kėlinių susikrovę ispanai šventė užtikrintą pergalę.

49 taškai per tris kėlinius ir 69 per mačą yra prasčiausias „Ryto“ rezultatas šiame Čempionų lygos sezone. Per rungtynes Žibėno auklėtiniai realizavo vos 22 metimus iš 71 (31 proc.).

„Ryto“ gretose rezultatyviausiai žaidęs Fosteris rungtynes baigė su 25 taškais ir 19 naudingumo balų.

BAXI gretose žaidžiantis Martinas Gebenas per 21 minutę pasižymėjo 8 taškais ir 5 atkovotais kamuoliais.

Kitas J grupės rungtynes „Rytas“ žais prieš Stambulo „Bahčešehir Koleji“.

BAXI: Devinas Robinsonas 18, Marcis Šteinbergs 16 (3/5 trit.), Jerrickas Hardingas 14, Frankie Ferrari 12, Martinas Gebenas 8.

„Rytas“: Marcusas Fosteris 25 (5/9 trit., 8 atk. kam.), Elvaras Fridrikssonas 12 (4/8 trit.), Margiris Normantas ir Jarvisas Williamsas po 8, Martynas Echodas 6 (10 atk. kam.).