Stambule – Brazdeikis vėl neblizgėjo, o „Olympiacos“ krito prieš „Fenerbahce“

Fenerbahçe Beko twitter nuotr.

Stambulo „Fenerbahce“ pratęsė sėkmingą Eurolygos sezono pradžia ir savo aikštėje įveikė Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkus. Rungtynių rezultatas – 79:77.

Prieš šias rungtynes „Fenerbahce“ komanda buvo iškovojusi 4 pergales ir patyrusi 2 pralaimėjimus. „Olympiacos“ turėjo 3 pergales ir 2 nesėkmes.

Rungtynių pradžioje „Fenerbahce“ pasiuntė varžovus į nokdauną – 13:1. Per šią atkarpą Dyshawnas Pierre’as smeigė 3 tritaškius. „Oly“ stabilizavo situaciją, bet skirtumo nesumažino – 29:14 po pirmo kėlinuko.

Antrame kėlinuke Brazdeikis surinko 4 taškus, o „Olympiacos“ šiek tiek sumažino atsilikimą – 46:33. Ignas nuo suolo stebėjo kaip jo komanda 12:24 laimi 3 kėlinuką ir sumažina skirtumą iki minimalaus – 58:57.

Paskutinis kėlinukas vyko taškas į tašką, bet minimalų pranašumą išlaikė šeimininkai. Tada 8 taškus iš eilės „Fenerbahce“ komandai pelnė Georgios Papagiannis ir turkai atitrūko – 79:74, likus žaisti 1 minutę. Nigelis Williamsas–Gossas galėjo išlyginti rezultatą, bet jo metimas buvo netaiklus.

Rezultatyviausiai „Fenerbahce“ gretose žaidė Papagiannis – 15 taškų (3/5 trit.). 14 pridėjo Pierre’as (3/3 trit.), 10 – Johnathanas Motley.

„Olympiacos“ komandoje daugiausiai taškų įmetė Alecas Petersas – 19 (7/8 dvit.). Isaiah Canaanas pelnė 15 (3/6 trit.), Williamsas–Gossas – 13 taškų (2/2 trit.). Nikola Milutinovas pridėjo 12 taškų (5/6 dvit.)

Brazdeikis žaidė beveik 12 minučių ir surinko 4 taškus (1/4 dvit., 2/2 baud.) ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Stambulo komanda kitą savaitę Belgrade susitiks su vietos „Partizan“. „Olympiacos“ namuose priims „Baskonia“ ekipą.