Staigmena: „Šiauliai“ išvykoje neįveikė autsaiderio „Džiugo“

„Šiauliai“ išvykoje neįveikė autsaiderio „Džiugo“. Futbolo akademija „Šiauliai“ facebook nuotr.

„Šiaulių“ futbolininkai bent valandai turėjo galimybę pakilti į pirmą vietą „Optibet A lygoje“, tačiau neišsaugojo turėtos persvaros akistatoje su Telšių „Džiugu“ ir buvo priversti tenkintis lygiosiomis 1:1.

Šiauliai dominavo pirmoje pusėje, kamuolį kontroliavo 66 procentus, į vartus atliko 14 smūgių, į vartų plotą 7, tačiau pasižymėti nesugebėjo.

Antra dalis klostėsi pagal panašų scenarijų, o 60 minutę „Šiauliai“ galiausiai palaužė varžovų gynybą. Įvartį po kampinio pelnė Rimvydas Sadauskas.

Tačiau „Džiugas“ kovėsi toliau. Aikštės šeimininkai 77 minutę perėmė kamuolį iš Egidijaus Vaitkūno, surengė greitą ataką ir kamuolį į sukiai šį sezoną pramušamo Luko Paukštės vartus pasiuntė Vinicius Ribeiro.

21 metų brazilui tai buvo ketvirtas įvartis „Optibet A lygos“ čempionate.

Trečią rungtynių minutę „Šiauliai“ turėjo gerą progą išplėšti pergalę, tačiau į Lietuvos rinktinę pakviesto Rokio Lekiato smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į skersinį.

Šiose rungtynėse abiejų komandų vartus saugojo broliai Lukas Paukštė (Šiauliai) ir Marius Paukštė (Telšiai).

Šiauliai po 17 turų yra surinkę 36 taškus. „Panevėžio“ pergalės prieš „Dainavą“ atveju šiauliečiai nuo lyderių atsiliktų keturiais taškais.

„Džiugas“ po 17 turų turi surinkęs 11 tašku ir dviem taškais atsilieka nuo 9 vietoje esančių „Riterių“.