Staigmena pasaulio čempionate: be išvyto trenerio likę italai nusileido Dominikos Respublikai

Karlas-Anthony Townsas (FIBA nuotr.)

Trečiąją pasaulio čempionato dieną užfiksuota ir pirmoji turnyro staigmena.

Pirmosiose sekmadienio rungtynėse Dominikos Respublika po permainingos kovos 87:82 nugalėjo Italijos krepšininkus.

Italams tai buvo pirmoji nesėkmė po 8 iš eilės laimėtų rungtynių, įskaitant pasiruošimo ciklo mačus.

Rungtynes italai pradėjo atkarpa 12:0, tačiau Karlo-Anthony Townso tempiama komanda rankų nenuleido ir greitai šį deficitą sumažino iki 3 taškų.

Įsivyravęs greitas ir emocingas krepšinis lėmė permainingas rungtynes, o antrąją pusę italai netgi turėjo pasitikti be savo vyr. trenerio, nes antrajame kėlinyje Gianmarco Prozzeco užsidirbo 2 technines pražangas.

Proga perimti rungtynių kontrolę pasinaudoję dominikiečiai trečiąjį kėlinį laimėjo 14 taškų skirtumu – 31:17 – ir įgyto pranašumo jau nebepaleido.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Townsas surinko 24 taškus, 11 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Italijos rinktinėje išsiskyrė 17 taškų, 5 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus surinkęs Marco Spissu.