Staigmena Europos lygoje – Liverpulio futbolininkai sutriuškinti „Anfielde“

Mario Pašaličius (Atalanta X nuotr.)

UEFA Europos lygos ketvirtfinalio pirmose rungtynėse „Liverpool“ sensacingai namuose pralaimėjo Bergamo „Atalanta“ ekipai.

Liverpulio futbolininkai 0:3 pralaimėjo svečiams iš Italijos ir patyrė pirmą pralaimėjimą namų stadione nuo 2023 metų vasario.

Mačo pradžioje vienas prieš vieną su varžovų vartininku atsidūręs Darwinas Nunezas progos neišnaudojo, o netrukus Harvey Ellioto smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų skersinį, o po to ir virpstą.

„Anfielde“ susirinkę žiūrovai buvo nutildyti 38-tą minutę, kai kamuolį į šeimininkų vartus pasiuntė Gianluca Scamanca.

Po mačo pertraukos Jurgenas Kloppas atliko net trigubą keitimą – į rungtynes metė Mo Salah, Andy Robertsoną ir Dominiką Szoboszlai. Tai nepadėjo ir 60-tą minutę tas pats Scamanca padvigubino Bergamo komandos persvarą.

Likus rungtyniauti 10 minučių rezultatą sušvelnino Salah, tačiau įvartis įskaitytas nebuvo, nes teisėjai užfiksavo egiptiečio nuošalę. Tuo blogos žinios šeimininkams nesibaigė – 83-ią minutę Mario Pašaličius trečią kartą rungtynėse nuginklavo Caoimhiną Kelleherį.

Atsakomosios rungtynės kitą ketvirtadienį bus žaidžiamos Bergame. Dėl titulo Anglijoje kovojančios komandos strategas Klopas nesiryžo prognozuoti, ar jo komanda yra pajėgi atsirevanšuoti reikiamu skirtumu.

„Peržiūrėsiu šį mačą pirmadienį. Žinau, kad jei pagerinsime kelis dalykus, būsime geresni. Ar galime laimėti? Taip, tai įmanoma, jei žaisime gerai. Ar galime laimėti 3:0? Neįsivaizduoju. Šiuo metu atrodo, kad jie jau pateko į kitą etapą, bet taip dar nėra.

Žinau, kad vyrukai gali rungtyniauti geriau nei tai darė šiandien ir tikiu, kad jie parodys reakciją sekmadienį, rungtynėse su „Crystal Palace“ komanda.“