Sprigtas čempionams: baudinį atrėmę „Šiauliai“ įveikė „Žalgirį“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Šiauliai (FA Šiauliai nuotr.)

Antradienio vakarą Šiauliuose vyko intriguojančios rungtynės, kuriose namų komanda įveikė Vilniaus „Žalgirį“.

FA „Šiauliai“ vienintelį šio vakaro įvartį mušė pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, o vėliau atlaikę žalgiriečių šturmą tenkinosi trimis taškais – rezultatas švieslentėje, kaip ir po pirmo kėlinio, išliko 1:0 (1:0).

Rungtynių pradžioje eigą kontroliavo Vilniaus „Žalgiris“, o jau 12 rungtynių minutę į priekį įsiveržti galėję vilniečiai savosios progos neišnaudojo. Sigitas Olberkis savo baudos aikštelėje sužaidė ranka ir taip užsidirbo geltoną kortelę, o nuo 11 metrų atžymos stojęs mušti Marko Miličkovičius smūgiavo į kampą atspėjusį Luką Paukštę.

Ir toliau rungtynes kontroliavę žalgiriečiai turėjo nemažai standartinių situacijų, tačiau nei viena iš jų nepasinaudojo. „Šiauliai“ žaidė kontratakuojantį futbolą, taip pat atliko kelis neblogus smūgius iš toli.

Nepaisant to, kad dauguma pavojingų epizodų įvyko prie Paukštės vartų, įvartį pelnė šiauliečiai. Jau per pridėtą teisėjo laiką kamuolį į vartus pasiuntė dešiniajame kampe prieš vartus atsidūręs Danielis Romanovskis, kuriam tai buvo trečiasis įvartis šiais metais.

Antrojo kėlinio pačioje pradžioje atakas konstravę „Šiauliai“ turėjo kelias nuostabias progas – kamuolį perėmusi namų komanda nubėgo į greitą ataką, tačiau nuo dar vieno praleisto įvarčio apsaugojo Tomislavas Duka, o atšokusį kamuolį šiauliečiai pasiuntė šalia vartų.

Žaliai balti didelę antrojo kėlinio dalį kontroliavo kamuolį ir turėjo kelias neblogas progas, bet, deja, jomis nepasinaudojo.

Mačo pabaigoje į šturmą kilęs Vilniaus „Žalgiris“ spaudė varžovus, tačiau Šiaulių komanda bėgo į kontratakas ir ten turėjo ne vieną nuostabią progą rezultatą padvigubinti. Daug smūgių vartų link atlikęs „Žalgiris“ jokios naudos iš to neišpešė, kadangi namų komandos gynyba dirbo užtikrintai, o tai leido atlaikyti visas pavojingas svečių atakas. 

Dar 3 taškus į savo sąskaitą įsirašiusi „Šiaulių“ ekipa pakilo į antrą turnyro lentelės vietą už savęs palikdami svečius iš sostinės, kurie savo kraityje turi 10 taškų.

Šaltinis: alyga.lt

Pasidalinti