Spaudos konferenciją palikęs ir balsą kėlęs Kiltinavičius: „Teisėjai atėmė iš mūsų pergalę“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 3 min skaitymo trukmė
Marius Kiltinavičius (LKL nuotr.)

Ne vienoje LKL spaudos konferencijoje pratrūkęs Marius Kiltinavičius vėl nesusivaldė ir pažėrė tiradą teisėjų atžvilgiu.

Kiltinavičiaus vadovaujamas Prienų „Labas GAS“ sekmadienį svečiuose po dramatiškos kovos 75:81 nusileido Panevėžio „7bet-Lietkabeliui“.

„Pirmiausia noriu pakalbėti apie savo komanda, – spaudos konferenciją pradėjo Kiltinavičius. – Apie tai, kokia šiandien buvome komanda. Kaip mes reagavome, kai buvo -18, kaip mes toliau kovėmės, kaip mes vienas kitą palaikėme, kaip mes fantastiškai grįžome į rungtynes. Mes labai gerai pradėjome gintis, labai gerai gynėmės pikenrolo situacijose. Žodžiu, esu labai patenkintas vyrais.

Jei atvirai, jaučiuosi nugalėjęs. Kodėl? Ką tik peržiūrėjau vaizdo įrašą – teisėjai atėmė iš mūsų pergalę. Ten buvo akivaizdi bauda gynyboje.“

Epizodas, apie kurį kalba Kiltinavičius, nutiko likus 2,5 sekundės iki pagrindinio laiko pabaigos. Dominykas Domarkas įsiveržė į baudos aikštelę, atsimušė į Mantą Rubštavičių, pataikė dvitaškį, bet teisėjas užfiksavo pražangą puolime.

Vėliau sekė emocijos, kurios privedė prie techninių nuobaudų Domarkui ir Kiltinavičiui, o likusio laiko Prienų ekipos išsigelbėjimui nebepakako.

„Trys dalykai buvo pažeisti, – epizodo analizę tęsė Kiltinavičius. – Pirmiausia, jis tikrai nebuvo priekyje, kontaktas buvo šoninis. Antras momentas – buvo įžengta į nusileidžiančiojo zoną. Jis nesulaukė jo, palindo po juo, cilindro taisyklė. Trečia, jis buvo už puslankio, nespėjo sustatyti kojų.

Būtų užtekę pamatyti vieną iš tų trijų dalykų ir būtų mūsų pergalė – and one (liet. du taškai su pražanga).

Labai gerbiu trenerį Nenadą Čanaką ir mano kalba nereiškia nepagarbos jam. Bet toje pačioje situacijoje „Lietkabelis“ būtų atakavęs, o mes gynęsi – šimtu procentu aš garantuoju and one.

Įsivaizduokite, and one, Dominykas įmeta baudą. Ar iš mūsų neatėmė taško? Užteko vieną iš tų trijų dalykų pamatyti ir viskas – and one.“

Mažeikių „M Basket“ užsitikrino bilietą į LKL per patekimą į NKL finalą, o dabar tiesioginė grėsmė kyla Prienų ekipai, kuri labai realu, jog turės leistis į antrą pagal pajėgumą Lietuvos čempionatą.

Paskutinėje vietoje esantiems prieniškiams lieka 4 rungtynės reguliariajame sezone. Iš jų reikia laimėti bent 3, tikintis jog „Gargždai“ viską pralaimės. Ar tai apskritai įmanoma?

„Ar mes negalime iškovoti trijų pergalių? – svarstė Kiltinavičius. – Realiai mes šiandien nugalėjome „Lietkabelį“ išvykoje. Ką mes negalime nugalėti „Neptūno“ namie? Ką mes negalime nugalėti „Šiaulių“ išvykoje? Mes tikrai galime iškovoti tris pergales, jeigu žaisime taip, kaip šiandien, ir jeigu teisėjai neatims iš mūsų taško.“

Tolimesnių klausimų Kiltinavičius nebelaukė, atsistojo iš kėdės ir paliko spaudos konferencijos kambarį.

Pasidalinti