Spanoulio sužavėtas Giannis: „Chemija rinktinėje – nulinė“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Giannis Antetokounmpo (Scanpix nuotr.)

Vienas geriausių Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjų Giannis Antetokounmpo ruošiasi Graikijos rinktinės kovoms olimpinėje atrankoje ir nestokoja didelių ambicijų patriukšmauti olimpiadoje.

Graikijos rinktinė vietoje vyksiančiame olimpinės atrankos turnyre bus viena pagrindinių favoričių, nes prie komandos prisijungė ir Eurolygos finalo ketverto MVP Kostas Sloukas, ir „Bucks“ žvaigzdė Giannis Antetokounmpo.

NBA lygoje aukštaūgis šiame sezone rinko 30,4 taško, 11,5 atkovoto kamuolio ir 6,5 rezultatyvaus perdavimo.

Akivaizdu, kad viena ryškiausių olimpinės atrankos žvaigždžių aikštelėje varžovams kels rimtų nemalonumų.

„Nekantrauju pradėti treniruotis. Kurį laiką nesitreniravau, bet nemanau, kad tai kažką keičia. Kalbėjausi su treneriu Vassiliu Spanouliu apie savo rolę komandoje, žaidėjus, prisijungusius prie rinktinės. Smagu, kad turėsime patyrusią, bet tuo pačiu ir jauną komandą. Vassilis man paliko didžiulį įspūdį ir kaip buvęs žaidėjas, ir kaip treneris.

Niekada nesu rungtyniavęs olimpinėse žaidynėse, todėl sieksiu su rinktine šią svajonę išpildyti. Rytoj turėsime draugiškas rungtynes su Lenkija, tai bus gera proga pasitikrinti, kokioje formoje esame. Mane kol kas motyvuoja tik vienas tikslas – patekimas į olimpiadą

Sukurti gerą tarpusavio chemiją lengva nebus. Dabar ji yra nulinė, nes dar niekad nesu žaidęs su šiais vyrukais. Liepos 2 d. jau prasideda olimpinė atranka, todėl treniruotėms daug laiko nebeliko“, – atviravo Giannis.

Graikijos rinktinės bokštas buvo paklaustas apie brolį Thanasį, kuriam nepavyko prasibrauti į rinktinės sudėtį.

„Liūdna. Jis prideda komandai energijos ir suartina komandos draugus. Pasiilgsiu jo“, – maloniai apie brolį atsiliepė krepšininkas.

Graikijos rinktinė olimpinėje atrankoje rungtyniaus prieš Slovėnijos, Dominikos Respublikos, Naujosios Zelandijos ir Egipto šalies nacionalines rinktines.

Olimpiniai atrankos turnyrai vyks liepos 2–7 d.

Pasidalinti