Šou pratęsime užkūrę „Wolves“ palaužė Europos taurės autsaiderius

Wolves - Trefl (Wolves nuotr.)

Alessandro Magro vadovaujama Vilniaus „Wolves“ komanda Europos taurėje po pratęsimo iškovojo antrą pergalę iš eilės išvykoje.

Antradienio vakarą sostinės ekipa Lenkijoje po papildomų penkių minučių 99:92 palaužė Sopoto „Trefl“ krepšininkus, kurie Europos taurėje ir toliau lieka be pergalių.

Pratęsimas šio sezono Europos taurėje fiksuotas antrą kartą. Pirmajame tas pats „Trefl“ klubas 93:96 nusileido Ulmo „Ratiopharm“ komandos krepšininkams.

Trimis pralaimėjimais sezoną Europoje pradėję „Wolves“ pasiekė jau antrą pergalę iš eilės ir tai padarė žaisdami išvykose. Praėjusią savaitę Magro komanda Badalonoje prieš vietos „Joventut“ fiksavo didžiausą savo pergalę tarptautiniame fronte – 86:63.

Pergalė antradienį „vilkus“ bent trumpam sulygino su šeštą vietą užimančia Podgoricos „Budučnost“.

Rungtynes „Wolves“ pradėjo spurtu 7:0, tačiau tuomet kone keturias minutes rezgė nevaisingas atakas. Sostinės ekipą gelbėjo gera gynyba, mat per kiek daugiau nei 6 minutes „Trefl“ sukrapštė tik 9 taškus.

Po klampaus starto „Wolves“ įsibėgėjo, spurtavo 15:2, o pirmą kėlinį užbaigė turėdami ir dviženklį pranašumą – 25:15.

11 Jeffery Tayloro taškų pirmoje dalyje vesti „vilkai“ tokią pačią persvarą išsinešė ir į ilgąją pertrauką – 47:37.

Trečio kėlinio pradžioje po Kristupo Žemaičio sėkmingų epizodų Vilniaus ekipa jau pirmavo ir 13 taškų (52:39), visgi pats gynėjas tuomet kelis kartus suklydo, o sugrįžimo galimybę pajautęs „Trefl“ klubas trijų minučių atkarpą laimėjo 14:3.

Tuomet prasidėjo taškų lenktynės, besitęsusios iki pat mačo pabaigos. Likus trims minutėms iki mačo pabaigos po Garrisono Brookso dvitaškio „vilkai“ pirmavo 8 taškais – 84:76. Visgi tuomet Magro komanda užstrigo. Likus 40 sekundžių Andrew Andrewsas užmynė šoninę liniją, o „Trefl“ lyderis Marcusas Weathersas smeigė išlyginamąjį tritaškį.

„Wolves“ turėjo 26 sekundes surengti paskutinei atakai, tačiau Anthony Cowano prasiveržimas vaisingas nebuvo ir mačas kėlėsi į pratęsimą.

Jį tritaškiu pradėjo Andrewsas, netrukus taisydamas komandos draugo metimą lanką galingai sudrebino Thurmanas, Brooksas atliko „alley-oop“ dėjimą, o Andrewsas tritaškiu „Wolves“ tolino 10 taškų – 94:84. Nors lenkų klubas dar pamėgino sugrįžti, deficitas buvo per didelis.

„Wolves“ gretose rezultatyviausias su 17 taškų buvo Tre‘Shawnas Thurmanas, taip pat atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 20 naudingumo balų.

Andrewsas pridėjo 15 taškų, Tayloras ir Brooksas (9 atk. kam., 21 naud. bal.) – po 14.

Tayloras pridėjo 14 taškų, Garrisonas Brooksas pasižymėjo 12 taškų, 8 atkovotais kamuoliais ir 20 naudingumo balų.

„Trefl“ komandoje 25 taškus rinko Marcusas Weathersas, Jakubas Schenkas pridėjo 19 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.