Solidus Valančiūnas ir užtikrinta „Pelicans“ pergalė prieš Lebrono vedamą „Lakers“

Įspūdingai pirmą rungtynių pusę sužaidę Naujojo Orleano „Pelicans“ iki pertraukos pataikė 10 iš 17 tolimų metimų ir užtikrintai 129:109 namuose susitvarkė su Los Andželo „Lakers“.

Jonas Valančiūnas ant parketo praleido 25 min. ir rungtynes baigė su 13 taškų (4/7 dvit., 5/5 baud.) ir 8 atkovotais kamuoliais. Lietuvis po kartą blokavo metimą ir perėmė kamuolį.

Zionas Williamsonas (8/12 dvit.) ir Brandonas Ingramas (4/7 trit.) surinko po 26 taškus, o CJ McCollumas pridėjo 22 taškus (6/11 trit.). Tai trečias kartas sezone ir ketvirtas iš viso kai didysis komandos trejetas pelno po 20 ar daugiau taškų. „Pelicans“ visas tas rungtynes laimėjo.

Naujojo Orleano komanda atsirevanšavo „Lakers“ už 89:133 triuškinančiai pralaimėtą NBA vidurio sezono turnyro pusfinalio mačą. Vyr. treneris Willie Greenas neslėpė, kad komanda nebuvo pamiršusi skaudžio nesėkmės Las Vegase.

„Po tokio pralaimėjimo mes norėjome išpirkti savo kaltę. Kalbėjome apie tai kelias paskutines dienas ir, kad ir kaip tai buvo sunku, žiūrėjome tų rungtynių vaizdo įrašą.“

Lebronas Jamesas iki pertraukos suvertė 21 tašką, o rungtynes baigė 34 taškais (9/17 dvit., 3/7 trit.), 5 atkovotais kamuoliais ir 8 rezultatyviais perdavimais. Anthony Davisas pridėjo 20 taškų ir 10 sugriebtų kamuolių, o Austinas Reavesas taip pat įmetė 20 taškų ir išdalino 9 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkai pataikė 17 iš 34 tolimų metimų (50 proc.), o „Lakers“ žaidėjai – 10 iš 32 (31,3 proc.). JV ir komanda kovą dėl kamuolių laimėjo 47:35.

„Pelicans“ kitame mače priims Bruklino „Nets“ ekipą ir užbaigs 5 rungtynių namuose seriją. Jie iškovojo 19 pergalių per 33 rungtynes ir vakaruose žengia 7 vietoje.