Solidų pranašumą iššvaisčiusi „Valencia“ įveikė Giedraičio komandą ir nutraukė 5 pralaimėjimų seriją Eurolygoje

KK Crvena Zvezda X nuotr.

„Valencia“ nutraukė 5 pralaimėjimų Eurolygoje seriją, namuose įveikdama Belgrado „Crvena Zvezda“ su Roku Giedraičiu – 85:81.

Valensijos ekipai tai buvo šešta pergalė per 12 rungtynių. Serbai patyrė aštuntą nesėkmę per tiek pat susitikimų.

Ispanijos komanda buvo atitrūkusi 16 taškų skirtumu, tačiau Belgrado krepšininkai spurtavo trečiajame kėlinuke ir po Roko Giedraičio tritaškio atsilikimas sumažėjo iki minimalaus – 62:61.

Vis tik šeimininkai geriau užbaigė trečią ketvirtį ir susikūrė 7 taškų pranašumą. Likus žaisti 7 min. Semi Ojeleye padidino Valensijos komandos persvarą iki 9 taškų – 76:67.

Serbai spurtavo ir likus žaisti mažiau nei minutę Nemanja Nedovičius tritaškiu išlygino rezultatą – 81:81.

Jaredas Harperis pelnė 2 taškus, o Milošas Teodosičius nepataikė tritaškio. Brandonas Daviesas sumetė baudas, o desperatiški serbų bandymai gelbėtis buvo nevaisingi.

Giedraitis žaidė kiek daugiau nei 22 min. ir pelnė 5 taškus (1/5 trit., 2/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 perdavimus ir surinko 6 naudingumo balus.

„Crvena Zvezda“ laimėjo kovą dėl kamuolių 37:30, tačiau suklydo net 16 kartų prieš varžovų 8.

Valensijos komandą į pergalę vedė Daviesas – 21 taškas (8/13 dvit.) ir 5 atkovoti kamuoliai. Semi Ojeleye pridėjo 17 taškų (3/5 dvit., 2/6 trit.), 6 atkovotus kamuolius ir net 8 išprovokuotas pražangas. Chrisas Jonesas ir Victoras Claveras pridėjo po 10 taškų.

Serbijos komandoje Nedovičius ir Shabazzas Napieras surinko po 14 taškų, Joelis Bolomboy’us pridėjo 12 taškų ir 7 atkovotus kamuolius, o naudingiausiai žaidė Teodosičius – 11 taškų (1/5 trit.), 5 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai ir 20 naudingumo balų.

Kitas rungtynes šią savaitę Ispanijos komanda žais išvykoje su ASVEL, O Giedraitis su komandos draugais lieka Ispanijoje – penktadienį susikaus su Tado Sedekerskio „Baskonia“.