Solidų dublį surinkęs Sabonis pratęsimą stebėjo nuo suolo

Domantas Sabonis. Getty Images via AFP nuotr.

Solidų pasirodymą surengusio Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją.

Kalifornijos ekipa naktį iš pirmadienio į antradienį išvykoje 118:111 nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ krepšininkus ir atkeršijo už sekmadienį patirtą pralaimėjimą.

Sabonis aikštėje praleido 36 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (7/10 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus bei 6 kartus prasižengė.

Paskutinę asmeninę pražangą lietuvis gavo likus 51 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, „Kings“ tuo metu pirmavo 103:99. Visgi šeimininkai išplėšė pratęsimą.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Sabonis užsidirbo ir techninę pražangą.

Sabonį aikštėje paskutinę minutę pakeitė Trey Lylesas, kuris pratęsimo metu pataikė tritaškį bei du kartus įdėjo į krepšį. Iš viso amerikietis pratęsime surinko 8 iš 15 komandos taškų.

Ketvirtajame kėlinyje, po netaiklaus dvitaškio, Sabonis užsidirbo ir techninę pražangą.

Ketvirtojo ketvirčio pabaigoje Sakramento krepšininkai pirmavo 103:99, tačiau Rudy Gobertas pataikė baudos metimą, „Kings“ neužpuolė, o Jadenas McDanielsas smeigė tolimą metimą ir pasiuntė komandas žaisti pratęsimo, kuriame savo pranašumą įrodė svečiai.

Sakramento ekipos gretose rezultatyviausiai žaidė De’Aaronas Foxas, kurio sąskaitoje per 41 minutę buvo 32 taškai (11/23 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud.), 5 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

„Kings“ ekipai tai buvo pirma pergalė po dvejų pralaimėtų rungtynių iš eilės.

Minesotos komandai Anthony Edwardsas per 40 minučių pelnė 33 taškus (10/16 dvit., 4/11 trit., 1/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Timberwolves“ vis dar verčiasi be traumuoto Karlo Anthony-Townso, kuris paskutinį kartą rungtyniavo lapkričio 29-ąją.