Solidaus Valančiūno akivaizdoje – masinis susirėmimas ir išvaryti 4 žaidėjai

Jonas Valančiūnas (Scanpix nuotr.)

Jonas Valančiūnas surinko dar vieną dvigubą dublį, tačiau jo atstovaujamai Naujojo Orleano „Pelicans“ komandai įveikti NBA vicečempionų nepavyko.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Willie Greeno auklėtiniai 95:106 krito prieš Majamio „Heat“ krepšininkus.

Dar likus kiek daugiau nei 8 minutėms iki mačo pabaigos „Pelicans“ pirmavo 91:89, tačiau per likusį laiką sugebėjo pelnyti vos 4 taškus, o patys praleido 17.

Šios rungtynės pažymėtos ir masinėmis muštynėmis, kurios kilo ketvirto kėlinio pradžioje, kai „Heat“ centras Kevinas Love’as grubiai prasižengė prieš Zioną Williamsoną. Nors šis į konfliktą nesivėlė, link Love’o pasileido Neji Marshallas. Love’ą užstojo „Heat“ lyderis Jimmy Butleris, nustūmęs Marshallą, o pastarasis varžovui griebė už gerklės.

Netrukus prasidėjo masinis susirėmimas, po kurio išvaryti 4 žaidėjai: „Pelicans“ atstovaujantys Jose Alvarado ir Marshallas bei Butleris ir centras Thomas Bryantas iš „Heat“.

Aikštę turėjo palikti ir keli fanai, po konflikto į „Heat“ suolą pradėję mėtyti daiktus.

Dalyvavimo konflikte neišvengė ir lietuvis, nežymiai apsistumdęs su Bryantu.

„Niekuo nekaltinu Love’o, nes jis bandė apsaugoti mane nuo kritimo. Tiesiog atsistojau ir ėjau į savo pusę, tačiau po akimirkos pamačiau, kad Butleris konfliktuoja su Naji, – konfliktą komentavo Williamsonas. – Stengiausi nuraminti aistras, tačiau stumdytis pradėjo Jose su Bryantu. Taip viskas išvirto į masinį susistumdymą.

Kaip jau sakiau anksčiau, sunku nesimėgauti tokiais dalykais. Esame varžovai ir konkuruojame vieni su kitais bei privalome užstoti savo komandos draugus.“

Valančiūnas aikštėje iš viso praleido 25 minutes, per kurias pelnė 12 taškų, atkovojo 10 kamuolių, išašė bloką ir trissyk prarado kamuolį.

Lietuviui tai buvo jau 29 dvigubas dublis šiame sezone.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Bamas Adebayo, surinkęs 24 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius. 23 taškus pridėjo Butleris, atkovojęs 9 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Pirmą kartą po 4 pergalių paeiliui kritusią „Pelicans“ į priekį vedė Zionas, surinkęs 23 taškus, 9 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.