Solidaus Sabonio pasirodymo „Kings“ pergalei Niujorke neužteko

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Domantas Sabonis surengė dar vieną solidų pasirodymą ir pratęsė dvigubą dublių seriją, tačiau jo atstovaujama Sakramento „Kings“ krito Niujorke.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Mike’o Browno auklėtiniai 109:120 krito prieš vietos „Knicks“ krepšininkus.

Puikiai mačą pradėjusi „Kings“ jau po pirmojo kėlinio turėjo 15 taškų pranašumą (35:20), o antrajame jis pasiekė ir 21 tašką – 46:25. Visgi „Knicks“ tuomet atkuto, spurtavo 19:4 ir į ilgąją pertrauką žengė tik su 6 taškų deficitu (44:50).

Trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose „Knicks“ surengė dar kelis spurtus ir iškovojo pergalę.

Sabonis šiąnakt aikštelėje praleido 35 minutes, per kurias pelnė 17 taškų, atkovojo 11 kamuolių bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau 4 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Lietuviui tai buvo jau 59-as dvigubas dublis iš eilės ir 72-as šį sezoną. Pagal pastarąjį pasiekimą jis susilygino su antroje vietoje karaliavusiu Hakeemu Olajuwonu. Daugiausiai dvigubų dublių per sezoną yra surinkęs Mosesas Malone’as (74), o pagerinti šiam pasiekimui Saboniui dar lieka šešerios rungtynės.

Dėl tiesioginio bilieto į atkrintamąsias tebekovojanti „Kings“ po pralaimėjimo krito į aštuntą vietą. Nuo šeštoje vietoje esančios Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipos su Jonu Valančiūnu Browno auklėtiniai atsilieka pergale.

„Knicks“ komandą į priekį šiąnakt vedė 35 taškus ir 11 rezultatyvių perdavimų surinkęs Jalenas Brunsonas, Joshas Hartas pelnė 31 tašką ir atkovojo 9 kamuolius.

„Kings“ komandoje rezultatyviausias su 29 taškais buvo De’Aaronas Foxas, taip pat atkovojęs 7 kamuolius ir išdalijęs tiek pat rezultatyvių perdavimų. Keeganas Murray pridėjo 18 taškų.