Smūgis į paširdžius: „Manchester United“ dramatiškai pralaimėjo namie

Bruno Fernandešas. Premier league nuotr.

„Manchester United“ patyrė itin skaudų pralaimėjimą Anglijos futbolo čempionate. Eriko ten Hago vadovaujama ekipa namie 1:2 nusileido „Fulham“. Svečiai pergalingą įvartį pelnė per teisėjo septintą pridėto laiko minutę.

„Fulham“ legendiniame Old Trafford stadione pergalę iškovojo vos antrą kartą nuo 1963 metų.

Aikštės šeimininkai žaidė be traumuoto puolėjo Rasmuso Hojlundo. Visi įvarčiai buvo pelnyti antroje rungtynių dalyje.

65 minutę svečius į priekį išvedė po kampinio pasižymėjęs Calvinas Bassey. Tai pirmas Nigerijos rinktinės žaidėjo įvartis Anglijos čempionate.

Manchester United įvartis į Fulham vartus

„Manchester United“ ėmė pulti visomis pajėgomis ir 89 minutę po Harry Maguire‘o įvarčio išlygino rezultatą.

Tačiau „Fulham“ per teisėjo pridėtą laiką pasinaudojo greita išpuoliu, po keitimo aikštėje pasirodęs Adama Traore atliko perdavimą Alexui Iwobi ir šis pasiuntė kamuolį į vartus.

„Fulham“ pergalę prieš „Manchester United“ iškovojo po 15 metų pertraukos.

Po šių rungtynių „Manchester United“ nepakils aukščiau 6 vietos. „Fulham“ turi 12 taškų mažiau ir su 32 taškais užima 12 vietą.

Šis pralaimėjimas dar labiau susilpnino „Manchester united“ viltis kovoti dėl pirmų keturių pozicijų turnyro lentelėje, nes dabar nuo 4 vietoje esančios „Aston Villa“ raudonieji velniai atsilieka 8 taškais.