Smūgis čempionų ambicijoms: „Maccabi“ dominavo Stambule

Suleimanas Braimoh ir Joshas Nebo (Stefanos Kyriazis / ipa-a/SIPA-SCANPIX nuotr.)

Eurolygos turnyrinės lentelės kaimynų akistatoje labai svarbią pergalę pasiekė Tel Avivo „Maccabi“ (15-13).

Odedo Kattasho auklėtiniai svečiuose 86:64 nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (13-14).

„Maccabi“ laimėjo abu dvigubos savaitės mačus ir sukūrė spūstį 6-9 turnyrinės lentelės vietose – Belgrado „Partizan“, Kauno „Žalgiris“ ir Vitorijos „Baskonia“ taip pat turi po 15 pergalių.

Tuo tarpu čempionų „Anadolu Efes“ situacija komplikuojasi. Nors Ergino Atamano auklėtiniai yra sužaidę vienu maču mažiau už daugumą ekipų, tačiau nuo atkrintamųjų zonos atsilieka jau dviem pergalėmis.

Turkijos komandos situaciją pablogino ir Rodrigue’o Beaubois trauma. Prancūzas antrajame kėlinyje susižeidė čiurną ir į aikštę daugiau nebegrįžo.

Stambulo komandai pergalės neatnešė ir Vasilije Micičiaus sugrįžimas. Nuo vasario pradžios nežaidęs serbas gavo pasireikšti 9 minutes, per kurias pasižymėjo 5 taškais (1/1 dvit., 1/4 trit.), 1 rezultatyviu perdavimu, 2 atkovotais kamuoliais ir 1 naudingumo balu.

Nugalėtojams buvęs žalgirietis Joshas Nebo per 27 minutes surinko dvigubą dublį – 10 taškų (3/4 dvit., 4/8 baudų), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 22 naudingumo balai.

Šeimininkų gretose labiausiai išsiskyrė Bryantas Dunstonas, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 10 taškų (3/5 dvit., 4/5 baudų), 7 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas ir 18 naudingumo balų.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 12, Elijah Bryantas 11, Bryantas Dunstonas 10, Amathas Mbaye 9.
„Maccabi“: Wade’as Baldwinas 23 (6/11 dvit., 3/7 trit.), Jarrellas Martinas 13, Lorenzo Brownas 11 (8 rez. perd.), Darrunas Hilliardas ir Joshas Nebo po 10.