Skaudus atsisveikinimas: FIBA Europos taurėje – „CBet“ pralaimėjimas 40 taškų

FIBA nuotr.

Virginijaus Šeškaus vadovaujama Jonavos „CBet“ komanda su FIBA Europos taure atsisveikino itin skaudžiu būdu.

Trečiadienį jonaviečiai Stambule 79:119 krito prieš vietos „Bahčešehir“ krepšininkus.

Didžiausią persvaros dalį šeimininkai susikrovė per pirmą ir trečią kėlinius, kurius atitinkamai laimėjo 31:18 ir 37:17.

FIBA Europos taurę Šeškaus kariauna baigė su 6 pralaimėjimais ir 0 pergalių.

Apskritai per visus turnyrus jie paskutinę pergalę šventė dar lapkričio pabaigoje.

„CBet“ komandoje debiutavęs Justas Furmanavičius per 28 minutes pelnė 7 taškus, atkovojo kamuolį ir surinko 2 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai Jonavos komandoje su 21 tašku, 5 rezultatyviais perrdavimais ir 3 atkovotais kamuoliais žaidė Tauras Jogėla.

Tuo metu šeimininkų komandoje labiausiai išsiskyrė 21 tašką surinkęs Alexanderis Philipas, pelnęs 21 tašką ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus. Buvęs žalgirietis Tyleris Cavanaugh surinko 12 taškų.