Skambus atsidarymas: Slovėnijoje – nuostabus Lasicko įvartis

Justas Lasickas (NK Ljubliana Olimpija nuotr.)

Geriausias praeitų metų Lietuvos futbolininkas Justas Lasickas skambiai atidarė įvarčių sąskaitą Slovėnijoje.

Sekmadienio vakarą 26-erių krašto gynėjo atstovaujama Liublianos „Olimpija“ ekipa sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Mura“ futbolininkais.

„Mura“ ekipa į priekį išsiveržė jau 2-ą mačo minutę, tačiau rezultato lyginimu užsiėmė ne kas kitas, o Lasickas. 50-ą minutę lietuvis užsitaisė tolimą patranką ir varžovų vartininką nuginklavo nuo virpsto.

Gariausiam 2023 m. Lietuvos futbolininkui tai buvo pirmas tikslus šūvis Slovėnijos čempionato sezone.

„Olimpija“ po lygiųjų turi 49 taškus ir užima antrą vietą. Nuo lyderės „Celje“ ekipos Liublianos komanda atsilieka 7 taškais. Trečioje vietoje rikiuojasi „Maribor“ su Pijumi Širviu.