Siurrealu: „Timberwolves“ treneris rungtynėse patyrė kelio traumą

Chrisas Finchas (Scanpix nuotr.)

Į Vakarų konferencijos pusfinalį po 20 metų pertraukos patekusios Minesotos „Timberwolves“ strategas Chrisas Finchas rungtynių metu patyrė traumą.

Incidentas įvyko besibaigiant ketvirtajam „Timberwolves“ ir Finikso „Suns“ rungtynių kėliniui, kai po kontakto su Devinu Bookeriu į Finchą įlėkė „Wolves“ gynėjas Mike’as Conley.

Kelias minutes ant žemės pasivartęs treneris galiausiai buvo išlydėtas iš aikštės, o likusias 2 minutes komandai vadovavo asistentas Micah Nori.

Po rungtynių „Timberwolves“ komanda pasidalijo žiniomis, kad Finchui įplyšo kelio girnelės sausgyslė.

„Žinoma, kad jis yra geros nuotaikos. Kaip ir vaikinai“, – po pergalės serijoje 4-0 juokavo kelių minučių šlovės sulaukęs asistentas Nori.

Į trenerį įsirėžęs Conley po šio epizodo taip pat įžvelgė šmaikščią jo pusę.

„Liepiau jam dėti savo sėdynę ant kėdės. Jis neturėtų taip stovėti pačioje rungtynių pabaigoje. Jis pastojo man kelią. Meldžiuosi už jį, bet esu tikras, kad viskas bus gerai“, – šypsojosi Conley.