Siurprizas Toronte: Alcarazas antrus metus iš eilės pralaimėjo tam pačiam amerikiečiui

Carlosas Alcarazas (Scanpix nuotr.)

Toronte vykstančiame „Masters“ serijos turnyre geriausias pasaulio tenisininkas Carlosas Alcarazas patyrė netikėtą nesėkmę.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį 20-metis po permainingos kovos 3:6, 6:4, 3:6 krito prieš amerikietį Tommy Paulą.

14-ą vietą ATP reitinge užimantis Paulas pirmąją pasaulio raketę iš „National Bank Open“ turnyro išmetė antrus metus iš eilės. Pernai amerikietis Monrealyje Alcarazą taip pat patiesė po trijų setų kovos.

Prieš šią akistatą Alcarazas buvo laimėjęs visas 14 pastarųjų dvikovų, tiesa, puikią formą demonstruojantis Paulas šiuo metu užima rekordinę 14-ą vietą reitinge.

Šį sezoną Alcarazas laimėjo du „Masters“ serijos turnyrus Indian Velse ir Madride, be to, neseniai pirmą kartą tapo Vimbldono čempionu.

Savo ruožtu Paulas į „Masters“ serijos turnyro pusfinalį pateko pirmą kartą šiemet. Už tai jam atiteko 360 reitingo taškų bei 304 tūkst. JAV dolerių.

Dėl vietos finale Paulas kausis su Janniku Sinneriu, kitą pusfinalių porą sudarys Alejandro Davidovičius Fokina bei Alexanderis De Minauras, netikėtai nugalėjęs Daniilą Medvedevą.