Sugadinta „Džiugo“ šventė: į ligoninę išvežtas geriausias sezono vartininkas

Telšių ,„Džiugas“ Kulis Photography nuotr.

Andriaus Lipskio vadovaujama Telšių „Džiugo“ ekipa nesubliuško po pirmos sezono nesėkmės ir aštuntajame ture iškovojo dar vieną pergalę, tačiau mačo pabaigoje prarado vartų sargą, kuris rungtynes paliko greitosios pagalbos automobilyje.

Sekmadienį Telšių futbolininkai namuose 2:1 užtikrintai nugalėjo „Šiaulius“.

„Džiugas“ bronziniams svečiams nenusileido niekuo. Kamuolį kontroliavo kone tiek pat, kėlė daugiau kampinių ir iki pat pridėto laiko buvo atlikęs gerokai daugiau smūgių į vartų plotą – 9:4.

Pirmąjį kartą „Džiugas“ kamuolį į varžovų vartus siuntė 58-ą minutę, kai 11 m baudinį realizavo Liudas Ankudinovas. Dar po 8 minučių „Šiaulių“ komandoje tiesioginę raudoną kortelę užsidirbo Nauris Petkevičius, tad rezultato lyginimo misija tapo dar sudėtingesnė.

Galiausiai visus taškus ant „i“ 79-ą minutę sudėjo pernai „TOPsport Pirmoje lygoje“ žaidęs Christianas Bella, sulaukęs tobulo Džiugo Aleksos perdavimo.

Nors pačioje pridėto laiko pabaigoje Davis Ikauniekas sušvelnino rezultatą, tai nieko nekeitė. Šis epizodas „Džiugui“ kur kas nemalonesnis buvo dėl kitos priežasties – bandydamas atremti kamuolį galva į virpstą trenkėsi vartininkas Marius Paukštė, prie kurio netrukus prilėkė greitosios pagalbos automobilis.

Paukštė šį sezoną yra geriausias A lygos vartininkas. „Sausus“ vartus jis yra išlaikęs 6 sykius per 8 mačus.

Ketvirtą pergalę iškovojęs „Džiugas“ bent trumpam sugrįžo į antrąją turnyrinės lentelės vietą. Telšiškiai tašku atsilieka nuo Vilniaus „Žalgirio“, kuris savo rungtynes dar žais.

Tuo metu „Šiauliai“ pralaimėjo jau 4 mačą šiame sezone bei po šio turo gali kristi į priešpaskutinę vietą.