Sinneris užtikrintai laimėjo Majamio finalą ir pakilo į rekordines aukštumas

Jannikas Sinneris laimėjo Majamio Masters turnyrą. ATP nuotr.

Jannikas Sinneris nepaliko didesnių vilčių Grigorui Dimitrovui ir pirmą kartą tapo Majamio „Masters“ turnyro nugalėtoju. Finalo mačas truko valandą ir 14 minučių. Sinneris šventė pergalę 6:3, 6:1.

Tai antras italo „Masters“ serijos turnyrų čempiono titulas.

Sinneris prieš tai du kartus pralaimėjo Majamyje vykusius finalus – 2021 ir 2023 metais.

Antra pasaulio raketė šį sezoną iškovojo 22 pergales ir patyrė tik vieną pralaimėjimą.

„Didžiuojuosi rezultatu, – po finalo kalbėjo Sinneris. – Neturėjau pakankamai laiko prisitaikyti prie šios dangos. Žinojau, kad bus pradžioje sudėtinga. Su kiekviena diena turnyre jaučiausi geriau ir geriau. Džiaugiuosi, kad pavyko viską suvaldyti. Tai buvo nelengvos dvi savaitės.“

Sinneris iškovojo trečią titulą šį sezoną. Prieš tai 22-ejų metų žaidėjas laimėjo „Australian Open“ turnyrą ir ATP 500 serijos varžybas Roterdame.

Sinneris tapo pirmuoju italu kuris laimėjo ne vieną „Masters“ serijos turnyrą. Iš viso tai jau 13 jo karjeros titulas.

Nors ir pralaimėjo finale, sėkmingu turnyras tapo ir Dimitrovui. Bulgaras po penkerių metų pertraukos sugrįžo į ATP reitingo dešimtuką ir užima 9 vietą.