Sinnerį penkių setų dramoje nugalėjęs Alcarazas – „Roland Garros“ finale

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Carlosas Alcarazas (Scanpix nuotr.)

Carlosas Alcarazas didžiausių jaunųjų teniso žvaigždžių akistatoje po dramatiškos kovos pranoko italą Janniką Sinnerį ir žengė į „Roland Garros“ finalą.

Penktadienį pusfinalyje trečioji pasaulio raketė triumfavo 2:6, 6:3, 3:6, 6:4, 6:3.

Penktajame sete pirmus du geimus pralaimėjęs Sinneris turėjo kelis „break pointus“, tačiau sugrįžti į mačą italui taip ir nepavyko.

Pirmadienį geriausiu pasaulio tenisininku tapsiantį Sinnerį nuo trečio seto kamavo ir fizinės problemos. Pasak „Eurosport“, tenisininką kamavo dešinės rankos mėšlungis. Dėl to antroji pasaulio raketė buvo išsikvietusi ir fizioterapeutą.

Į finalą po daugiau nei 4 valandų kovos prasibrovęs Alcarazas jame susitiks su Caspero Ruudo ir Alexanderio Zverevo poros nugalėtoju.

Alcarazas į „Didžiojo kirčio“ turnyro finalą pateko trečią kartą karjeroje. Prieš tai – 2022 m. „US Open“ ir 2023 m. „Roland Garros“ – jis laimėjo.

Tuo metu Sinneris mėgino tapti vos antru italu istorijoje, pasiekusiu „Roland Garros“ finalą. Vienintelį kartą 1976 m. tai pavyko padaryti Adriano Panatta.

Net ir pralaimėjęs Sinneris pirmadienį taps geriausiu pasaulio tenisininku. Jam šį titulą užleis ketvirtfinalyje dėl kelio traumos pasitraukęs Novakas Džokovičius.

Pasidalinti