„Šiauliai“ po antros pergalės iš eilės pakilo į penktą vietą

„Šiauliai“ po antros pergalės iš eilės artėja prie prizininkų. FA „Šiauliai“ facebook nuotr.

Po „TOPsport A lygos“ 22-ojo turo FA „Šiauliai“ gali pirmą kartą pasidžiaugti iškovoję dvi pergales iš eiles. Saulės miesto atstovai namuose 1:0 (0:0) nugalėjo Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipą.

Pirmoje akistatos dalyje vartininkai turėjo darbo. Ernestas Černiavskis susitvarkė su Rolando Baravyko bandymu, o kitoje aikštės pusėje Gustas Baliutavičius apsigynė nuo Igno Kružiko, Povilo Kiselevskio ir Deivido Malžinsko atakų.

48-ąją minutę šiauliečiai pelnė vienintelį dvikovos įvartį. Po perdavimo iš dešiniojo krašto Danielis Romanovskis patogiai pamušė kamuolį Daviui Ikauniekui ir latvis jį nukreipė į tuščius vartus.

Saulės miesto ekipa galėjo įtvirtinti savo pranašumą, tačiau iš geros padėties galva į vartus nepataikė po keitimo pasirodęs Nauris Petkevičius. 88-ąją minutę akrobatišką smūgį atliko Henrique Devensas – kamuolys atsimušė į skersinį.

Po šio laimėjimo šiauliečiai su 27 taškais pakilo į 5-ąją vietą, čempionato debiutantai patyrė 14-ąjį pralaimėjimą, turi 22 taškus bei rikiuojasi aštunti.