Šeštas startavęs Verstappenas iškovojo aštuntą pergalę iš eilės

Per 12 šio sezono etapų Verstappenas iškovojo dešimtą pergalę ir 45 karjeroje. Red Bull nuotr.

Maxas Verstappenas dar kartą pademonstravo neprilygstamą važiavimą ir laimėjo formulės 1 Belgijos etapą.

Prieš vasaros pertrauką „Red Bull“ komandos pilotas iškovojo jau aštuntą pergalę iš eilės ir atotrūkį nuo artimiausio persekiotojo padidino iki 125 taškų.

Čempiono klausimas šį sezoną tampa vis mažiau aktualus.

Antrą vietą užėmė kitas „Red Bull“ lenktynininkas Sergio Perezas, tačiau jis buvo toli nuo komandos draugo formos ir atsiliko 22 sekundėmis.

Trečią vietą užėmė „Ferrari“ lenktynininkas Charlesas Leclercas. Už jo liko Lewisas Hamiltonas iš „Mercedes“ ir Fernando Alonso iš „Aston Martin“.

Verstappenas iš šeštos pozicijos startavo dėl pritaikytos penkių pozicijų nuobaudos. Tokio verdikto olandas sulaukė po to kai keitė greičių dėžę.

Per 12 šio sezono etapų Verstappenas iškovojo dešimtą pergalę ir 45 karjeroje.

Kitas formulės 1 čempionato etapas vyks rugpjūčio 27 dieną Olandijoje.