Seriją išvykoje išlyginę „Nuggets“ apkartino Edwardso rekordą

Jamalas Murray prieš Anthony Edwardsą (Scanpix nuotr.)

Antrą kartą išvykoje triumfavę Denverio „Nuggets“ krepšininkai išlygino Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rezultatą.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį NBA čempionės titulą ginanti Michaelo Malone’o komanda 115:107 nugalėjo Minesotos „Timberwolves“.

Pastarieji seriją pradėjo dviem pergalėmis išvykoje, tačiau namuose Anthony Edwardso kompanijai sustiprinti pranašumo nepavyko.

Penktosios serijos iki keturių pergalių rungtynės vyks Denveryje naktį iš antradienio į trečiadienį.

Per paskutines 20 antrojo kėlinio sekundžių 8:0 supurtavę „Nuggets“ ilgąją pertrauką pasitiko turėdami 15 taškų pranašumą (64:49), o jo išbarstyti antroje dalyje neleido lyderiai. Jamalas Murray trečiajame kėlinyje sumetė 12 iš savo visų 19 taškų, ketvirtajame Nikola Jokičius – 16 iš 35.

„Timberwolves“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir dar vienos fantastiškos Edwardso rungtynės. 22-ejų talentas sumetė 44 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Šiame mače Edwardsas aplenkė tokias žvaigždes kaip Kevinas Durantas ir LeBronas Jamesas bei tapo daugiausiai kartų atkrintamosiose 40 taškų sumetusiu krepšininku iki 23-io gimtadienio.

Iki šiol NBA atkrintamosiose 40 taškų, 5 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus daugiau nei kartą iki 23-io gimtadienio buvo pavykę surinkti tik keliems žaidėjams – LeBronui Jamesui (5 kartus) ir Luka Dončičiui (2 kartus).

„Nuggets“ į priekį vedęs Jokičius surinko 35 taškus, 7 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Aaronas Gordonas pridėjo 27 taškus ir 7 atkovotus kamuolius, Jamalas Murray – 19 taškų bei 8 rezultatyvius perdavimus.

Edwardsui „Timberwolves“ ekipoje geriausiai talkino Mike’as Conley (15 taškų, 9 rezultatyvūs perdavimai) ir Karlas-Anthony Townsas (13 taškų, 12 atkovotų kamuolių).