Serbo tritaškių užkurta „Crvena Zvezda“ sutriuškino pro šalį šaudžiusią „Valencia“

Nemanja Nedovičius (Crvena Zvezda nuotr.)

Iannio Sfairopouloso vadovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ dvigubą Eurolygos savaitę pergale pradėjo ir be ryškesnio Roko Giedraičio indėlio.

Antradienio vakarą serbai didelės svarbos mače 75:62 patiesė „Valencia“ krepšininkus.

„Crvena Zvezda“ ekipai tai buvo pirmoji pergalė po dviejų pralaimėjimų serijos ir 10-oji šiame sezone. Po jos tiek nuo „Valencia“, tiek nuo įkrintamųjų zonos serbus skiria 2 laimėti mačai.

Ispanai šiame mače vertėsi be aukštaūgių Brandono Davieso ir Boubacaro Toure.

Svariausiai prie pergalės antradienį prisidėjo galingai tritaškius smaigstęs Nemanja Nedovičius. Serbas sumetė 6 iš 7 tolimų šūvių bei su 27 taškais pagerino savo sezono rezultatyvumo rekordą. Tiek pat gynėjas surinko ir naudingumo balų.

Giedraitis aikštelėje praleido 24 minutes, per kurias pelnė 8 taškus, tačiau pusę iš jų – antroje ketvirto kėlinio pusėje, kai jau daugmaž viskas buvo aišku. Lietuvis taip pat atkovojo 3 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Nugalėtojams 11 taškų pridėjo Mike’as Tobey.

„Valencia“, kuri pataikė vos 3 iš 22 tritaškių (14 proc.) gretose su 11 taškų rezultatyviausias buvo Chrisas Jonesas, po 10 pridėjo Damienas Inglisas ir Nate’as Reuversas.