Sensacija neįvyko: Serbija įšoko į nuvažiuojantį PČ traukinį

Aleksa Avramovičius (FIBA nuotr.)

Serbijos vyrų krepšinio rinktinė (6-4) tapo paskutine komanda, patekusia į pasaulio čempionatą.

Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai namuose 101:83 sutriuškino Didžiąją Britaniją (1-9).

Serbija paskutiniame ture rizikavo nepatekimu į pasaulio pirmenybes. Jei serbai būtų nusileidę britams, tai belgų pergalė prieš turkus būtų išstūmusi juos iš trečios pozicijos grupėje.

Lemiamose rungtynėse į Serbijos rinktinę suvažiavo būrys Eurolygos žaidėjų: Aleksa Avramovičius, Urošas Trifunovičius (Belgrado „Partizan“), Ognjenas Dobričius, Luka Mitrovičius, Filipas Petruševas (Belgrado „Crvena Zvezda“), Ognjenas Jaramazas (Miuncheno „Bayern“) ir Marko Guduričius (Stambulo „Fenerbahče“).

Nugalėtojams Avramovičius per 24 minutes surinko 20 taškų (4/4 dvit., 2/4 trit., 6/6 baudų), 3 rezultatyvius perdavimus, 2 atkovotus kamuolius ir 20 naudingumo balų.

Didžiosios Britanijos gretose labiausiai išsiskyrė Quinnas Ellisas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 22 taškai (3/6 dvit., 4/4 trit., 4/5 baudų), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 22 naudingumo balai.

Serbija: Aleksa Avramovičius 20, Luka Mitrovičius 15, Ognjenas Dobričius 14, Marko Guduričius 13, Filipas Petruševas 12.
Didžioji Britanija: Quinnas Ellisas 22, Carlas Wheatle’as 16, Aminas Adamu 14.