Sensacija Afrikoje: Pusiaujo Gvinėja sutriuškino Dramblio Kaulo Kranto futbolininkus ir žengė į kitą etapą

Netikėtas rezultatas užfiksuotas Afrikos Tautų lygos pirmenybėse. Pusiaujo Gvinėjos rinktinė net 4:0 sutriuškino namuose rungtyniaujančią Dramblio Kaulo Kranto rinktinę.

Tai yra pirmas kartas nuo 1984 metų, kai namuose žaidžianti komanda pralaimi net dvi rungtynes grupių etape. Prieš 39 metus 2 pralaimėjimus patyrė taip pat Dramblio Kaulo Kranto rinktinė.

Pirmą įvartį rungtynėse, 42 minutę, pelnė Emilio Nsue. Po to sekė du aiškiais rungtynių favoritais laikytų Dramblio Kaulo Kranto futbolininkų įvarčiai, tačiau jie abu buvo atšaukti po VAR įsikišimo. Nepaisant priešininkų dominavimo aikštėje 73 ir 75 minutėmis Pablo Ganet ir tas pats Nsue pasiuntė tituluotus varžovus į nokdauną. Pergalę 88 minutę įtvirtino Jannickas Buyla.

Tai buvo paskutinės rungtynės grupių etape. Pusiaujo Gvinėjos rinktinė surinko 7 taškus ir kartu su Nigerijos rinktine žengė į kitą etapą. Dramblio Kaulo Kranto rinktinė su 4 taškais liko trečioje grupės vietoje ir dar turi nedidelių šansų žengti pirmyn su geriausiomis trečias vietas užėmusiomis komandomis. Jų likimas paaiškės artimiausiomis dienomis. Grupėje be taškų liko Bisau-Gvinėjos rinktinė.