Sensacija A lygoje: „Sūduva“ iš nesėkmių liūno išsikapstė prieš čempionus

Vilniaus „Žalgiris“. Facebook nuotr.

Nugalėtojų titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ 14-ame A lygos ture patyrė netikėtą pralaimėjimą.

Šeštadienio popietę Vladimiro Čeburino auklėtiniai išvykoje 1:2 nusileido Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkus.

Pirmieji į priekį rungtynėse išsiveržė svečiai, kuomet 31-ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė rezultatyviausias žalgiriečių futbolininkas Mathias Oyewusi.

Visgi antrajame kėlinyje rezultatą „Sūduvai“ išlygino kamuolį per Edviną Gertmoną perkėlęs Oleksijus Zbunis, o rungtynėms artėjant prie pabaigos „Žalgiriui“ lemiamą smūgį sudavė pirmąjį sezono įvartį pelnęs Aleksandaras Živanovičius.

„Sūduvai“ tai buvo pirma pergalė po 7 turų pertraukos. Po jos Dovydo Lastausko auklėtiniai pakils iš priešpaskutinės turnyrinės lentelės vietos.

Savo ruožtu Vilniaus „Žalgiris“ taškus išbarstė pirmą kartą po 6 pergalių iš eilės. Čeburino žaidėjams tai buvo antras pralaimėjimas šiame sezone.

Be to, šiose rungtynėse nutrūko ir įspūdinga Gertmono serija. „Žalgirio“ vartininkas „iš žaidimo“ nebuvo praleidęs nė vieno įvarčio nuo sugrįžimo į aikštę 7 ture.

Vilniečiai po 14 turo turi 29 taškus, o A lygos lyderis „Panevėžys“ nuo jų savaitgalį gali atitolti net 7 taškais.