Sėkmingą „Atletico“ startą Ispanijoje lėmė reto grožio įvartis

Memphis Depay ir Antoine'as Griezmannas (Scanpix nuotr.)

Ispanijos „Primera“ lygoje sezoną sėkmingai pradėjo Diego Simeone vadovaujamas Madrido „Atletico“ klubas.

Pirmadienio vakarą Ispanijos sostinės komanda pirmojo turo rungtynėse 3:1 susitvarkė su „Granada“ ekipa.

Į priekį „Atletico“ per pridėtą pirmo kėlinio laiką išvedė užtikrintai kamuolį į tolimąjį vartų kampą pasiuntęs Alvaro Morata, tačiau įpusėjus antrajam „Granada“ ekipai rezultatą išlygino Samu.

Visgi po svečių įvarčio Simeone komanda toliau grojo pirmu smuiku, o jos pergalę lėmė 67-ą minutę iš „Barcos“ praeito sezono viduryje persikėlusio Memphio Depay tolimas šūvis.

Pačioje pridėto laiko pabaigoje rungtynes pergalingai uždarė kito Ispanijos grando Madrido „Real“ sistemoje užaugęs Marcosas Llorente.

„Atletico“ ekipa pirmajame Ispanijos lygos ture buvo rezultatyviausia, dėl to iškart pakilo į pirmą turnyrinės lentelės poziciją.

Pirmadienio rungtynėse su „Atletico“ marškinėliais čempionate debiutavo ir iš „Leicester“ persikėlęs gynėjas Caglaras Soyunču.

Pergalę kiek apkartino pačiame rungtynių starte kapitono Koke patirta trauma – saugas 7-ą minutę buvo pakeistas dėl raumenų skausmo.