Šeimininkų spurtą atlaikę „Wolves“ išlygino mažojo finalo serijos rezultatą

Regimantas Miniotas (BC Wolves X nuotr.)

Vilniaus „Wolves Twinsbet“ svečiuose palaužė Panevėžio „7bet Lietkabelio“ krepšininkus ir išlygino mažojo „Betsafe LKL“ finalo serijos rezultatą.

Po šeimininkų spurto ketvirtajame kėlinuke atsigavę „Wolves“ 81:73 nugalėjo Panevėžio komandą ir susigrąžino namų aikštės pranašumą. Serijoje iki trijų pergalių rezultatas dabar yra 1-1.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai. Daugiausiai Tre’shawno Thurmano pastangomis jie atitrūko 9:3. Panevėžiečiai perėmė iniciatyvą ir po Dovio Bičkauskio tritaškio persvėrė rezultatą – 15:14. Vis tik ketvirtį sėkmingiau pabaigė „vilkai“ – 17:21.

Per pirmą kėlinuką Pacevičiaus auklėtiniai atliko net 13 tolimų metimų, iš kurių pataikė 4.

Antrojo kėlinuko pirmoje pusėje Nenado Čanako auklėtiniai buvo išsiveržę į priekį, tačiau antroji priklausė vilniečiams. Regimanto Minioto ir Thurmano vedami „Wolves“ į ilgąją pertrauką išėjo susikūrę dviženklį pranašumą – 31:41.

Per trečią ketvirtį „Wolves“ padidino savo pranašumą iki 12 taškų, tačiau lemiamą rungtynių dalį spurtu 15:0 pradėję panevėžiečiai išsiveržė į priekį – 64:61. Svečiai pirmuosius taškus ketvirtajame kėlinuke pelnė tik sužaidus 5 minutes.

Panevėžiečiai kelias atakas paeiliui pabaigė klaidomis ir Eigirdas Žukauskas vėl išvedė savo komandą į priekį – 64:65. Netrukus pirmuosius savo taškus tolimu metimu pelnė Kristupas Žemaitis ir Čanakas paėmė minutės pertraukėlę.

„Lietkabelis“ toliau klydo ir Pacevičiaus kariauna pratęsė savo spurtą iki 10:0. Likus žaisti 3 minutes „Wolves“ persvara pasiekė 7 taškus – 64:71. Saugią persvarą sostinės komandą turėjo ir prasidėjus paskutinei minutei, kurios panevėžiečiai panaikinti nebesugebėjo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Miniotas, surinkęs 17 taškų ir sugriebęs 9 atšokusius kamuolius. Eigirdas Žukauskas pridėjo 14, o Thurmanas ir Vaidas Kariniauskas – po 13 taškų.

„Lietkabelio“ komandai Deivydas Sirvydis pelnė 19, Džordže Gagičius – 12, Dovis Bičkauskis 11, Gediminas Orelikas – 10 taškų.

„Wolves“ rungtynėse atliko net 41 metimą iš toli, iš kurių pataikė 12 (29,3 proc.). Panevėžiečiai pataikė 4 tritaškius iš 21 (19,1 proc.).