Šeimininkų komandos gyvenimą Europos pirmenybėse gadina uodai

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
German Football X nuotr.

Su nenumatyta problema Europos futbolo pirmenybėse susidūrė Vokietijos futbolininkai. Hercogenaurache, 2020-aisiais pastatytoje „Adidas“ futbolo bazėje įsikūrusios šeimininkų rinktinės gyvenimą gadina uodai.

„Turime neįprastą marą,“ – prieš kelias dienas spaudos konferencijoje išsireiškė Vokietijos nacionalinės rinktinės strategas Julianas Nagelsmannas.

Kaimo teritorijoje įsikūrusią futbolo bazę užplūdo uodai. Visų pirmenybių metu rinktinės žaidėjai skundėsi kraujasiurbių gausa. Žaidėjai negalėjo rinktis kartu stebėti kitų čempionato rungtynių prie baseino ir visą laiką leisdavo kambariuose.

Siekiant pagerinti futbolininkų gyvenimo kokybę buvo priimtas sprendimas uodus vaikyti naudojant kakavos dūmus. Tai sukūrė naują problemą. Uodų nebėra, bet dabar bazėje tvyro toks nepakeliamas kvapas, kad komanda atšaukė savo dieninę treniruotę.

Jau rytoj Vokietijos rintinės laukia aštuntfinalio dvikova su Danijos komanda. Žaidėjai susirinko į treniruotę, bet ji trūko vos kelias minutes, nes kvapas buvo toks nepakeliamas, kad buvo priimtas sprendimas grįžti į vidų. Tikimasi, kad treniruotę pavyks surengti vėliau.

Pasidalinti