Sedekerskis pranoko Motiejūną, bet Jamesas nukalė pergalę „Monaco“ komandai

AS Monaco basket twitter nuotr.

Tado Sedekerskis buvo naudingiausias savo komandoje, bet „Baskonia“ turėjo pripažinti „Monaco“ su Donatu Motiejūnu pranašumą.

Ispanijos komanda pirmavo po 2 kėlinukų 36:35, tačiau antroje rungtynių pusėje nesustabdė Mike’o Jameso, kuris po pertraukos suvertė 19 taškų ir atvedė savo komandą į pergalę – 75:77.

„Monaco“ lemiame ketvirtyje visą laiką buvo priekyje, tačiau Markusas Howardas tolimu metimu išlygino rezultatą, likus žaisti 11 sek. – 75:75.

Kitoje atakoje Jameso tolimas metimas buvo netaiklus, tačiau Jaronas Blossomgame’as ore pagavęs kamuolį jį sugrūdo į krepšį. Chima Monekes tolimas metimas buvo netikslus ir pergalę šventė „Monaco“.

Abi komandos prieš rungtynes buvo iškovojusios po 5 pergales iš 9 galimų. „Baskonia“ pergalių serija, o „Monaco“ 2 pralaimėjimai

įspūdingą epizodą sukūrė Johnas Brownas, 1 ketvirčio paskutinėmis akimirkomis pataikęs tolimą metimą ir išlyginęs rezultatą – 19:19.

Sedekerskis šeimininkams pelnė 13 taškų (2/5 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rez. perdavimus ir surinko 19 naud. balų.

Motiejūnas rungtynes baigė su 6 taškais (3/6 dvit, 0/2 trit.), 1 atkovotu kamuoliu ir 5 naud. balais.

Nugalėtojams Jamesas surinko 28 taškus (5/9 dvit., 5/11 trit.), 8 atkovotus kamuolius, 5 rez. perdavimus ir 29 naud. balus. Alpha Diallo pridėjo 13 taškų.

Baskų komandoje Howardas įmetė 18 taškų (4/7 trit.), Vanja Marinkovičius pridėjo 15 (4/8 trit.).

Kitą savaitę baskai netolimoje išvykoje susikaus su „Valencia“, o Monako krepšininkai namuose priims Pirėjo „Olympiakos“ su Ignu Brazdeikiu.