Savo pasirodymu nesigyręs Grigonis aiškino pralaimėjimo priežastis: „Oly“ dėl to ir laimi“

Marius Grigonis (PAO nuotr.)

Dar kartą amžinąjį derbį su Atėnų „Panathinaikos“ pralaimėjęs Marius Grigonis po nesėkmingo starto Eurolygoje neslėpė nusivylimo.

Pats gynėjas iš Lietuvos sužaidė puikias rungtynes, per paskutinį kėlinį sumetė 8 taškus, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir atkovojo kamuolį, o rungtynes baigė su 17 taškų.

Nepaisant lietuvio pastangų, Pirėjo „Olympiacos“ pratęsimą pradėjo 12:0 ir užsitikrino pergalę.

„Galbūt ir žaidėme geriau didžiąją dalį laiko, bet to neužtenka, nes turime laimėti. Sunku pasakyti kažką pozityvaus… Atmosfera buvo puiki, tikiuosi, kad žmonėms rungtynės patiko, tačiau turime pasistengti labiau.

Mums netrūko energijos, gynyba ir puolimas veikė neblogai, tačiau pamiršome detales, kurių pamiršti Eurolygoje negalima. Trūko komunikacijos ir padarėme kelias taktines klaidas. „Olympiacos“ būtent taip ir laimi. Jiems šių elementų netrūksta. Mums dar reikia laiko.“

„Panathinaikos“ likus 20 sekundžių iki rungtynių pabaigos turėjo kamuolį savo rankose, tačiau centras Mathias Lessort’as atliko neapdairų perdavimą Grigonio pusėn ir prarado kamuolį.

Nors sužaidė labai solidžias rungtynes ir rezultatyvumu nusileido tik Kostui Sloukasui, apie savo pasirodymą kalbėti itin pozityviai Grigonis taip pat nebuvo nusiteikęs.

„Pernai visko buvo labai daug, turėjau traumų. Dabar sunkiai treniruojuosi ir tai turime daryti kiekvienas. Sunku būti laimingam dėl savo pasirodymo, kai pralaimi.

„Atrodė, kad pratęsime mums pritrūko parako. Nesureagavome į varžovų tempą. Turime šias problemas išspręsi. Padarėme klaidų, nepataikėme metimų. Kartais jie įkrist, kartais – ne. Bet svarbiausia yra tai, ką darai viso mačo metu, o ne tik paskutinėmis minutėmis.“