Saviems įgėlęs Juodkalnijos strategas: „Rūbinėje – gedulas“

Lukas Langvinis
Autorius Lukas Langvinis 3 min skaitymo trukmė
Miodragas Radulovičius (Scanpix nuotr.)

Priešpaskutinę minutę įvartį nuo lietuvių praleidęs ir taškus išbarstęs Juodkalnijos strategas Miodragas Radulovičius teigė, jog po lygiųjų komandos rūbinėje tvyrojo gedulingos nuotaikos.

Ketvirtadienį Radulovičiaus vadovaujama Juodkalnija po itin permainingos kovos Dariaus ir Girėno stadione su lietuviais sužaidė lygiosiomis 2:2.

Visi keturi rungtynių įvarčiai krito per paskutines 20 minučių – 71-ąją Lietuvos rinktinę į priekį išvedė Gytis Paulauskas, tačiau tuomet patys lietuviai praleido du įvarčius, kol galiausiai 94-ą minutę mūsiškiams tašką išplėšė preciziškas Fiodoro Černycho smūgis iš už baudos aikštelės ribų.

„Mačą pradėjome taip, kaip norėjome. Parodėme, kad atvykome čia laimėti, tačiau pirmajame kėlinyje nepavyko susikurti pranašumo ir ilgiau kontroliuoti kamuolį. Savo varžovą laikėmė toli nuo įvarčių, tačiau jų gynybos taip pat neįveikėme. Sunkiai sekėsi pasiekti paskutinįjį trečdalį, tad mūsų puolėjai buvo tarsi atkirsti nuo žaidimo.

Todėl antrajame kėlinyje padarėme keitimus ir tai pakeitė rungtynes. Netrukus pelnėme įvartį, tačiau jį atšaukė VAR, o tai mus išmušė iš ritmo. Po to bandėme tęsti dominavimą, tačiau praleidome patys. Mums pavyko pasižymėti du kartus, tačiau turėdami tris taškus iki 93 min. praleidome tokį įvartį, kokio negalime praleisti. Mūsų komandoje dabar yra stiprus gedulas, kad iššvaistėme taškus, tačiau dabar mūsų už kelių dienų laukia dar vienos rungtynės. Bandysime reabilituotis prieš Bulgariją.“

Žodžių kišenėje neieškantis Radulovičius spaudos konferencijoje įgėlė ir savo paties žaidėjams, kuriems, pasak trenerio, trūksta žudiko instinkto.

„Ką jau sakiau, mūsų komandoje trūksta aštrumo ir noro pralieti kraują. Jau kelis kartus pralaimime laimėtas rungtynes. Tačiau reikia atiduoti duoklę ir Lietuvai, jie pademonstravo gerą žaidimą. Šiame stadione visos komandos turėtų turėti problemų. Galėjome pabaigoje specialiai prasižengti ar padaryti kažką, kad neiššvaistytume pranašumo, tačiau to nepadarėme.“

Prieš ketvirtadienio rungtynes Juodkalnijos strategas minėjo, jog savo komandą laiko pajėgesne už lietuvius. Po ketvirtadienio rungtynių savo nuomonės treneris nekeitė.

„Vis dar manau taip pat. Manau, kad mūsų komanda yra kokybiškesnė, tačiau kokybę pademonstravo ir lietuviai. Prieš rungtynes daug kas tikėjosi, kad mes esame favoritai, tačiau tai turėjome parodyti ir aikštėje. Visgi Lietuva taip pat yra kokybiška komanda, ypač žaidžiant šiame stadione prieš tokius gerbėjus“.