„Sausais“ vartais Rumunijoje debiutavęs Gertmonas sulaukė trenerio pagyrų

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Edvinas Gertmonas

Edvinas Gertmonas po solidaus debiuto Klužo „Universitatea“ klube sulaukė gražių trenerio žodžių, o pati komanda sėkmingai pradėjo pasirodymą Rumunijos čempionato apatinės lentelės dalies kovose.

Per tašką nuo pirmo šešeto, tęsiančio kovas dėl titulo, likęs Klužo klubas penktadienį 3:0 nugalėjo „Botosani“ futbolininkus.

Šiame mače „Universitetae“ klube debiutavo geriausias užpraeitų metų Lietuvos futbolininkas Gertmonas, išsaugojęs „sausus“ vartus.

Kelis smūgius atrėmęs lietuvis po debiuto sulaukė ir trenerio Ioano Ovidiu pagyrų.

„Gertmonas yra puikus vartininkas ir šiandien savo darbą padarė idealiai. Žinojome, jog jie šiandien atlikinės daug aukštų perdavimų, ir mums reikėjo vartininko, kuris būtų aukštas ir galėtų su tais perdavimais susitvarkyti. Žinojau, kad prieš „Botosani“ lengva nebus, bet turiu pasveikinti visus žaidėjus“, – kalbėjo strategas.

Apatinėje lentelės dalyje likusi „Universitetae“ ekipa sezoną tęs su dėl išlikimo kovosiančiomis komandomis. 6 iš 16 komandų kausis dėl Rumunijos čempionato trofėjaus, likusios 10 sudaro atskirą lentelę. Tarp jų 10-9 vietas užėmusios ekipos kris į žemesnį divizioną, 8-7 vietose likusios ekipos turės sužaisti po du mačus su geriausiomis antros lygos komandomis.

Šiuo metu Gertmono komanda lentelėje užima pirmą vietą, o nuo pavojaus yra atitrūkusi 8 taškais.

Apatinėje lentelės dalyje komandos sužais po vienerias rungtynes su 9 komandomis.

Standings provided by Sofascore
Pasidalinti