Saturnas tolsta: „Žalgirį“ triuškino blogiausia Eurolygos komanda

ASVEL - Žalgiris (Scanpix nuotr.)

Kauno „Žalgirio“ komandos vairą perėmęs Andrea Trinchieri kalbėjo, jog Eurolygos įkrintamosios yra jau ne Marse, o Saturne. Dvi pergalės prieš blogiausias Eurolygos komandas jas galėjo kiek priartinti, tačiau pasiekti pavyko tik vieną.

Ketvirtadienio vakarą 19-ajame Eurolygos ture žalgiriečiai 79:93 nusileido Vilerbano ASVEL krepšininkams.

Gianmarco Pozzecco auklėtiniai iki šios akistatos Eurolygoje buvo pralaimėję 10 mačų iš eilės ir su 2 pergalėmis buvo paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.

Blogiausiai Eurolygos komandai „Žalgiris“ nusileido antrą kartą iš tiek pat galimų. Lapkričio pradžioje tuo metu Kazio Maksvyčio vadovauti kauniečiai namuose krito 88:91.

Su dideliu pasitikėjimu mačą pasitikęs Trinchieri į starto penketą leido Danielių Lavrinovičių, nors šis akistatoje su ALBA nerungtyniavo nė sekundės.

„Žalgiris“ rungtynėse nepirmavo nė karto, o ilgąją pertrauką pasitiko turėdamas 8 taškų deficitą – 43:51. Pirmoje mačo dalyje kauniečiai nesustabdė milžino Moustapha Fallo ir Timothe Luwawu-Cabarrot, kurie sumetė po 18 taškų.

„Žalgiris“ rungtynėse nepirmavo nė karto, o ilgąją pertrauką pasitiko turėdamas 8 taškų deficitą – 43:51. Pirmoje mačo dalyje kauniečiai nesustabdė milžino Yousouffa Fallo ir Timothe Luwawu-Cabarrot, kurie sumetė po 18 taškų.

Likus kiek mažiau nei 4 minutėms iki ketvirčio pabaigos Paris Lee pataikė tritaškį su nesportine pražanga, sumetė baudą, toje pačioje atakoje dvitaškį pelnė Edwinas Jacksonas.

„Žalgiris“ puolė nesėkmingai, o po Charleso Kahudi dvitaškio pirmą pergalę namuose pasiekusių prancūzų persvara pasiekė rekordinius 18 taškų – 72:54.

Ketvirtajame kėlinyje Trinchieri komanda mėgino gelbėtis, tačiau priartėti arčiau 9 taškų nepavyko.

Nesustabdomai ketvirtadienį rungtyniavęs Fallas sužaidė geriausias karjeros rungtynes – 22 taškai, 12 atkovotų kamuolių ir 36 naudingumo balai. Rezultatyviau už jį žaidė tik Luwawu-Cabarrot, pelnęs 27 taškus.

Naudingumo rekordą mušė ir Lee, pelnęs 22 taškus, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 5 kamuolius ir surinkęs 31 naudingumo balą. Prieš tai daugiausiai jų – 27 – jis taip pat buvo surinkęs prieš „Žalgirį“.

Tuo metu Kauno komandoje 21 tašką ir 5 rezultatyvius perdavimus surinko Keenanas Evansas, Lukas Lekavičius ir Rolandas Šmitas pridėjo po 13.

Kitą savaitę žalgiriečių laukia dar viena dviguba savaitė ir kovos išvykose su „Valencia“ bei „Barca“.

Po 19 mačų Trinchieri komanda toliau turi 6 pergales ir lenkia tik minėtas ASVEL ir ALBA ekipas, kurių sąskaitose – 3 laimėjimai.