Šaro kariaunos pareiškimas: Madride sudominuoti „Real“ krepšininkai

Šarūnas Jasikevičius. Scanpix nuotr.

Šarūno Jasikevičiaus vedama Stambulo „Fenerbahče“ pasiekė įspūdingą pergalę – Madride įtikinamai, 89:79, nugalėti Eurolygos čempionai ir vienvaldžiai šio sezono lyderiai, „Real“ krepšininkai.

Palaipsniui didinę pranašumą Stambulo komandos žaidėjai jau iki rungtynių pertraukos susikūrė dviženklį pranašumą, o įpusėjus paskutiniam kėlinukui turėjo net 17 taškų persvarą – 64:81.

Likus žaisti 3 minutes Sergio Llullas tritaškiu komandos deficitą sumažino iki 10 taškų ir privertė Jasikevičių prašyti minutės pertraukėlės. Po jos Madrido komandos spurtas baigėsi ir „Fener“ šventė įtikinamą pergalę.

Kovą dėl kamuolių Šaro vyrai laimėjo net 45:30, o antraisiais šansais surinko 16 taškų prieš varžovų 7. Abi komandos blogai atakavo iš toli. Madrido žaidėjai pataikė vos 2 tritaškius iš 14 (14.3 proc.), o „Fenerbahče“ – 8 iš 30 (26,7 proc.).

Rezultatyviausiai ir naudingiausiai nugalėtojų komandoje žaidė Nigelis Hayesas-Davisas. Amerikietis surinko dvigubą dublį – 17 taškų ir 12 atkovotų kamuolių bei rungtynes baigė su 26 naudingumo balais. Scottie Wilbekinas ir Nickas Calathesas (6 atk. kam., 6 rez. perd.) pridėjo po 12, o Johnathanas Motley ir Tarikas Biberovičius – po 10 taškų.

Madrido komandai Llullas surinko 17, Walteris Tavaresas – 14, Mario Hezonja ir Dzananas Musa – po 13 taškų.

„Fenerbahče“ pasiekė jau 17 pergalių ir prisivijo atkrintamųjų zonoje esančias ekipas. „Real“ su 22-ejais laimėjimais lieka pirmi lygoje. Chuso Matteo auklėtiniai trimis pergalėmis lenkia „Barcelona“ ekipą.