Šaro finalo ketvertas – tuščiomis: bronzinį Eurolygos mūšį laimėjo „Olympiacos“

Fenerbahče - Olympiacos (Euroleague.net nuotr.)

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamai Stambulo „Fenerbahče“ komandai Eurolygos finalo ketvertas baigėsi tuščiomis.

Sekmadienio vakarą Turkijos klubas 84:87 krito prieš praeito sezono vicečempionus Pirėjo „Olympiacos“.

Pusfinalyje „Fenerbahče“ krito prieš Atėnų „Panathinaikos“, o „Olympiacos“ neprilygo Madrido „Real“ krepšininkams.

Dar likus pusantros minutės iki mačo pabaigos „Olympiacos“ turėjo rimtą 11 taškų pranašumą, tačiau tuomet „Fenerbahče“ spurtavo 8:0.

Paskutinėje Šaro auklėtinių atakoje Sertačas Šanli smeigė tritaškį ir lygino rezultatą, tačiau po peržiūros paaiškėjo, jog kamuolys turko rankas paliko per vėlai.

Jasikevičius ketvirtas Eurolygoje liko antrus metus iš eilės.

Geriausią savo pasiekimą kaip treneris Šaras fiksavo 2021 m., kuomet su „Barcelona“ liko antras. Trečią vietą jis užėmė du kartus – 2018 m. su „Žalgiriu“, 2022 m. – su „Barcelona“.

„Olympiacos“ gretose rungtyniaujantis Ignas Brazdeikis, kaip ir pusfinalyje, mačui registruotas nebuvo.

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Alecas Petersas, per 28 minutes pelnęs 20 taškų (2/2 dvit., 5/7 trit.) , atkovojęs 6 kamuolius, atlikę rezultatyvų perdavimą bei surinkęs 21 naudingumo balą.

Stambulo ekipą į priekį vedė Scottie Wilbekinas, kurio sąskaitoje buvo 16 taškų, 4 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 24 naudingumo balai.

21:00 val. prasidėsiančiame finale susikaus „Real“ ir „Panathinaikos“.