Šaro „Fenerbahče“ sugrįžo į Turkijos lygos finalą

Šarūnas Jasikevičius ir „Fenerbahče“. Stambulo „Fenerbahče“ facebook nuotr.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama Stambulo „Fenerbahče“ komanda tiesiausiu keliu žengė į Turkijos čempionato finalą.

Pirmadienio vakarą 48-erių lietuvio komanda 86:77 nugalėjo Stambulo „Bešiktaš“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių triumfavo 3-0.

Dar ketvirto kėlinio pradžioje „Bešiktaš“ pirmavo 72:64, tačiau tuomet „Fenerbahče“ spurtavo 16:3 (80:75) ir varžovai daugiau nepakilo.

Turkijos čempionato finale „Fenerbahče“ žais po sezono pertraukos. Pernai komanda pusfinalyje nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkams.

„Fenerbahče“ komandoje rezultatyviausiai su 21 tašku žaidė Nigelas Hayesas-Davisas, taip pat atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Puikias rungtynes sužaidė Nickas Calathesas, kurio tritaškis likus pusantros minutės iki mačo pabaigos „Fenerbahče“ nutolino 83:77. Iš viso rungtynėse gynėjas surinko 14 taškų, 9 rezultatyvius perdavimus, 7 atkovotus kamuolius ir 29 naudingumo balus.

„Bešiktaš“ komandą į priekį tempė 21 tašką pelnęs Marko Simonovičius, taip pat surinkęs 5 atkovotus kamuolius ir 23 naudingumo balus.

Su „Žalgiriu“ peršamas Mattas Mitchellas prametė visus metimus iš žaidimo, surinko tašką, 3 atkovotus kamuolius ir -2 naudingumo balus.